Tuesday, March 3, 2009

"Bridge of birds" kaanepilt

9 comments:

 1. It's fantastic! kui ilmub, siis tahaks trükituna ka näha. Trükikvaliteedi mõttes. Aga tõesti muidu. Impressive.

  ReplyDelete
 2. Väga, väga armas! Väga tubli,
  Suur kiitus!

  ReplyDelete
 3. Okei, Robi meelest on siis niimoodi (kõik muidugi kihelesid teada saada, kuidas Robi meelest on...) et peene, elegantse joonega "enam kui fotošopp", headeri pildist tuntud värk, on paraku sammu tagasi astunud. Pilt on ilus ja tipptasemel, aga "šopp" ning sellega asi piirdubki. Õhuline akvarellstiil, meeleolukus ja muu, uut, isiklikku stiili lubav on asendatud tuttava, veits liiga magusa, rasvase digimaaliga. Et siis: äge aga veits tähendusetu ja impersonaalne. Pane tähele: skriitika ei ole pastakast imetud "check out my opinion". Headeri stiil on isiklikult kalliks saanud ja tahaks, et seda rohkem oleks ja seda edasi arendataks.
  Sori.

  ReplyDelete
 4. Kui see pilt on algusest peale mõeldud raamatu kaaneks ja tehtud tellimustööna, siis mulle tundub Robi kommentaar natuke kohatu. Kui kuskil on väikegi võimalus, et on tehtud koostööd toimetaja, kujundaja, loomingulise direktori või mõne muu sellise tegelasega siis tuleb hinnata asja nagu see on, sa ei või teada, mida autorilt täpselt paluti, mis piirangut seati jne.

  ReplyDelete
 5. Robert: On jah, kohatu kommentaar. Jüri ei lasnud mul teist kommi postitada. Ütles, et postitab ise ja siis ei teinud midagi. Süüdistan kõiges Jürit! Paha Jüri!
  Mida ma oma teises kommentaaris oleks öeldnud (na mida ma herr Rostovile joogi taga juba ütlesin) oli see, et: tehniliselt on pilt märkimisväärne arenguhüpe, detailsus on raskelt edasi arenenud, maja katusekivid eriti on väga ilusti läbimaalitud.
  Pärast seda meil oli mõistmine, ma mäletan.

  ReplyDelete
 6. Raamatu nimeks saab Linnusild. Teine variant oleks olnud Lindude sild.

  ReplyDelete
 7. "Lindude sild" on parem. "Linnusild" näeb välja nagu "linnusitt."

  ReplyDelete