Tuesday, April 28, 2009

Väärt üritus Tallinna kesklinnas


Reedel, 1. mail on Söka taga klubis LoveSexMoney toimumas tantsuüritus "MADONNA". Mina lähen sinna mängima rütmidega ja rütmideta psühhedeelilist elektroonilist muusikat ajavahemikust 1970-2009. Põhiline rõhk on stiilil "ambient", kus sisaldub tolle õhtu ja minu seti kontekstis krautrokk, moodne klassikaline muusika ja IDM.

Kui mul õnnestub hankida lindistamisvõimalus, siis ilmub pärast pidu siia salvestus ja hiljem ka artikkel salvestusel olevate lugude ja nende autorite kohta.

UPDATE: lindistamine läks /&"%¤#/"¤!%"¤/"!
ma tellisin paar krautroki plaati endale juurde ja kui need kätte saan, siis üritan mingit tümakat siia üles panna, nädala lõpuks, oodake

7 comments:

 1. Kahju, et Tallinnas pole. Ootaks siis p6nevusega artiklit ennast. Hammas on uue muusika järgi verel küll, kaua sa ikka Garbagi kitaripioppi kuulad, eksju! Ehk on selleks ajaks telekommunikatsiooni natsid ka interneti tagasi andnud.

  NING MUUSEAS! (sorri madis, sama hea on siin kui kuskil muu artikli all seda klaarida.) Aga! Kes pani minu poolt tagasi ägedaks silutud artiklite pealkirjad tagasi n6medaks? Ma saan aru selle idee tagamaadest aga usu mind, nähtamatu inimene! Nii ei ole lahe! Vasakul asetsev artiklite nimistu muutub niimoodi ebainformatiivseks ja lehekülg kaotab ainsa järjehoidja ning suunanäitaja vanematele artiklitele. Süsteem on selline, et artikli nimi peab mahtuma ühele joonele selles nimistus. Artikli autori jaoks on artikli all koht, mis ütleb "posted by". Nii on palju kenam kui artiklil on ilus, kirjanduslik pealkiri, mida m6istus ühtse tähisena haarab. Ajalehes ei ole ka nii, et "Priit Pullerits: artikli pealkiri". eksju.

  ReplyDelete
 2. Ma arvasin ka (nagu Jürigi), et see "autori nimi: artikli pealkiri" on mingi Robert Kurvitza süsteem. Et. Veider-veider, meil on mingi toimetajakummitus. Või pätu.

  ReplyDelete
 3. Aga Madis. Täiega võiksid rec'ida ja üles riputada. Mul on ka ainult vana Puff Daddy & The Family kassett riiulil tolmamas ja nii ära käiatud.

  ReplyDelete
 4. Kurvitz: Oh, mul ka! Kuuekümnendat korda kuulan järjest seda Godzilla soundtracki lugu, "Come With Me" - Puff Daddy ja Jimmy Page. Jube kõva "attitude adjustment" on küll - et paned peale ja selline lahe, vihane hakkab olla, tahaks kohe öelda kõigile, mida ma neist tegelikult arvan... Aga ikkagi, veits aega on ka juba möödund sellest ajast kui Godzilla välja tuli ja...

  PS. Panen pealkirjad ilusaks tagasi ja kui uuesti on nõmedaks näpitud, siis ei tee midagi, vingun natuke ja siis panen uuesti normaalseks. Vot nii.

  ReplyDelete
 5. On.

  http://www.qiss.eu/et/kolumnistid/priit-pullerits-kus-on-suusatamise-homod.html

  :D

  ReplyDelete
 6. Whoah, Ragnar! Kõva Rilleputs! Mõtlemisainet siis:

  "Miks see homovärk siis probleem on? Et inimene võiks ju olla, nagu ta on, peaasi, et ta täpselt viskab ja hästi lauda ründab ja mängu jagab, väidavad kindlasti humanistid. Aga ei ole asi nii, et las olla. Mõelgem korraks USA sõjaväele, kus lähisuhete loomine üksuses mehe ja naise vahel, ammugi ülemuse ja alluva vahel, on karistatav. Arusaadav ju, miks - sest lahinguolukorras ei ole need kaks võimelised tegutsema ennastsalgavalt kogu üksuse nimel, vaid hoolitsevad üksnes teineteise eest.

  Sama käib laias laastus sportmängude kohta, mis on lahinguüksuse tegevuse rahumeelsem väljendus. Kui näiteks ääre- ja tagamängija on lähisuhetes, siis pole vaja palju kujutlusvõimet, mis see kõik kaasa toob: alates sellest, et tagamängija näeb platsile söödupartnerina ainult ääremängijat, ja kui ääremängija läheb müüki, siis tagamängija tahab ka klubist jalga lasta. Ainult pime ja spordikauge humanist ei suuda siin tõsist probleemi näha."

  Vot siis. Kas sina suudad siin PROBLEEMI NÄHA?

  ReplyDelete
 7. These are my problem spotting goggles, I spot problems with them.

  ReplyDelete