Wednesday, July 1, 2009

kolm_maailmalõputeemalist_oO

#1 Timsmiti nimeline visuaalkunstnik. Tõeliselt vapustav ja õige lähenemine. Kui oleks selline täispikk film, siis see oleks "Cloverfield". Kae, vaata, kui sünge. What's in the box?

nr2 Kuidas sile maantee mõne minutiga tulvavee käes laguneb. Vaatemäng on kirjeldusest üle. Näha saab siit.

3. Üks tuikava südamevalu ning maailmalõpumeeleolupala. Einstürzende Neubauten "Total Eclipse of the Sun" - ♫♫♫♫♫♫♫

*
* *
*
'Ah!' says everyone.
Just the birds are silent
with surprise.
*
* *
*

3 comments:

 1. #1 kohta nii palju, et kui see alguses välja tuli siis see oli nii professionaalse minekuga, et suurem osa arvas, et tegemist ongi Valve'i enda tehtud viral reklaamikaga peatselt välja kuulutatavale Half Life 2: Episode 3'le... mida see aga polnud ja mängu kohta pole siiamaani ühtegi sõna lausutud : | Igatahes on tegemist väga kõva videoga.

  ReplyDelete
 2. Miks issanda nimel ei ole selle kolmanda episoodi kohta mitte midagi kuulda? Vähe ilus arktiline concept art ja rohkem ei midagi. See CA on ka nüüdseks juba aasta vanune.

  #1 kohta ma mõtlesin ka, et on Valve'i viral marketing alguses. Väga proff.

  #2. Tähelepanuväärne, kuidas see jõgi sööb tee ära umbes samasuguse rahuliku otsusekindlusega, nagu putukad oma saaki pintslisse pistavad. Kahju ainult, et seda ei näe, kuidas asi lõpus nähtud tulemuseni jõuab.

  #3. All I really, really, really want to see... Meenub ka veel selline Muse'i vaimukas laulupealkiri nagu "Apocalypse: please". Laul ise on nimest kehvem.

  Kui maailmalõpu fiilis sees on, siis soovitan kindlasti mitte ära rikkuda filmi "2012" treileriga. Ära mine uutuubi ja ära kirjuta sinna 2012 trailer 3. Ära kindlasti tee seda. See on maitsetu, sa ei taha näha, mis Roland Emerich seekord teinud on...

  ReplyDelete
 3. re: #2
  Tõesti ettenägematu järjekindlus ja lihtsus. Läheb nagu lagrits.

  ReplyDelete