Tuesday, July 28, 2009

A Taste of French Animation

Check out these animated shorts by the amazing French-people !
I find it delightful how they've managed to marry 3D and 2D in such an effectual way.

"Gary's" a fairly recent one.

"Fear(s) Of The Dark" (in two parts on youtube), on the other hand, dates back several months. I do hope it's new enough to any animation connoisseurs, here.

001.


Gary from Gary on Vimeo.

002.
PT1PT2

2 comments:

 1. nüüdseks selge, et "igav postitus + paar toetavat kommi omadelt jopedelt"-formaat ei ole ikka päris see.
  laske huvitavad postitused (mis kooskõlas lehe paremas veerus oleva tekstiga) tagasi eetrisse, aitäh

  ReplyDelete
 2. Some tough love from our readers there! Much appreciated.

  Esiteks puht-ehniliselt poolelt. Ei tahaks Caspard´i ja teisi videoklipi sõprasid sellega nüüd ära hirmutada - postitused on lahedad, Robile meeldivad postitused - aga video pluss-veidi-teksti näeb asjalikum välja seal paremal, kolumnis, "youtube events" lahtris, mida saab toimetada kerge klikikese, malbe klahviklõbina ja väikse embedimisega.

  Mis puudutab kriitikale vastamist vabandustega, siis suvi pole interneti jaoks see põhiline hooaeg. Terviku eest rääkida ei oska, aga enda artiklid on planeeritud sügisesse. Mulle tundub, et siis võiks nö tõsisemalt käsile võtta selle asja. Pleistotseeni megafauna - mammutid, hiid-maismaa-laiskloomad ja smilodonid - veeretaks ise pigem sealkandis välja. Siis kui kõdu on tagasi atmosfääris.

  Aga jah, compadres zaumniki, liitute ehk minuga vastama sellele igati tervislikule, ning loodetavasti ka galvaniseerivale kriitikale?

  ReplyDelete