Friday, January 8, 2010

A-raamatukogu kutsub!

(Luuletaja Kaur Riismaa palus selle mul siia üles lükata, et äkki on huvilisi. Pildiks lisasin A-raamatukogu logo).

A-raamatukogu kutsub esinejaid luuleõhtule, mille teemaks on ökoterrorism – kirjuta oma tekst ja tule loe see ette! (Mis pole kohustuslik, võib ka oma sõbra-tuttava pehmeks rääkida). Teksti vormistuslikud piirid on lahtised: luule on see, mida me luuleks nimetame, kuid siiski, pikkuse poolest peaks arvestama kuulajate vastuvõtuvõimega (max 10 min).

Ökoterrorism tähendab nii vägivallatut- (näiteks nn. treesitting) kui ka vägivaldset vastupanu (süütamine jms) ahnusest või lollusest ning sagedasti mõlemast korraga tulenevale keskkonnahävitusele. Esineja võiks avada võimalikke tekkivaid probleeme, vastuolusid, ette pole nähtud pro või contra seisukoht. Seltsimehed autorid, inspireerugem!

Luuleõhtu leiab aset 18. veebruaril kell 19.00 Tartu Kultuuritehases (Pärmivabrik, Pikk 58, sissepääs hoovivärava kaudu). Esinejad võiksid kohal olla vähemalt tund enne ürituse algust.

Kontakt:

Kaur Riismaa

kaur@riismaa.ee

567-111-21

4 comments:

 1. ma hoian end muide väga tagasi, et mitte "SIBERIS" kirjutada sinna, kus enne "STALIN" oli Kinda poolt kirjutatud.

  kommentaar valge za/um'i lehe kohta siis. :)

  ReplyDelete
 2. 1. See on tagasi, see on kirgas ja see on üllatavalt kokine. Imelik, vanasti ei mõjunud nii kokiselt.

  2. Ecoterroristm is for pussies. I march for nihilism. Destroy the universe, animals too, soldier of apocalypse, door-gunning villagers etc.

  ReplyDelete
 3. Terrorismi hiilgeajad on üldiselt möödas, ning kui narodnikud tsaari õhkasid või anarhistid Ameerika presidente maha lasid - see ei viinud neid nende eesmärkidele oluliselt lähemale. Riigipööre sellele järgneva rohelise terroriga ning massiivsete ümberkorraldustega ja sellega, et loodus asetatakse inimese "vajadustest" ettepoole oleks kindlasti tunduvalt efektiivsem. Just so you would know.

  ReplyDelete