Friday, January 22, 2010

Spider-Man'i Venom!

venom

Oma kakskümmend aastat on möödas. Spider-Man'i Venom on jätkuvalt rõõmus, et ta on pääsenud verekarva põrgust. Usinatel on võimalik ettevõtteid luua. See, kui hästi Venomil läheb, sõltub otseselt sellest, kui usin ja kaval ta on. Mitte keegi ei võta Venomi käest seda, mis ta oma töö ja vaevaga teeninud on. See kuulub õigusega talle. Venom ise on oma elu peremees. Venom kannab moekaid spidosid ja tema kukrus on siledad plastikkaardid ja krõbisevad paberkroonised, mille Venom võib igal hetkel vahetada meeldivate kaupade vastu, mis tõstavad tema elukvaliteeti. Venom võib omada kinnisvara ning teha sellega tehinguid ning kohtud ja politsei kaitsevad Venomi õigusi. Venomil on kolm kuldse peaga last ja kaunis kodu äärelinnas. Venomil on palju tutvusi mitmesugustes ringkondades ja ta kannab hoolt, et tema head tuttavad tuluallikaist eemale ei jääks.
Spider-Man'i Venom vaatab kindlameelse pilguga tulevikku. Tal on õnn maailma õigesti mõista.

Foto: Ruudu Ulas, installatsioon: Martin Luiga, kontseptsiooni aitas mõelda Robert Kurvitz.

7 comments:

 1. Venom, ma näen, on Meie Aja Kangelane!

  Hurraa!

  ReplyDelete
 2. Muidu oli väga mõnus ja humoorikas postitus, sain naeruhoo ning arendsin mõttes Venomit isegi edasi veel. Inspireeriv.

  ReplyDelete
 3. On veel paar asja, mida lugeja Spidermani Venomi kohta teadma peaks:

  Venom on ise oma saatuse sepp.

  Venom elab oma enda reeglite järgi.

  Aga enne kõike: Venom ei süüdista teisi oma ebaõnnestumistes ega salli kui teda teiste ebaõnnestumistes süüdistatakse.

  ReplyDelete
 4. Sa oled lahkelt kutsutud Venomi artiklisse lisandusi tegema, praegune pole kahtlemata kõik, mida Venomi kohta öelda saaks.

  ReplyDelete
 5. I laugh, I enjoy!

  Aga siis tuleb professionaalne kretinism ja sosistab mulle kõrva sellest kuidas käsi ja rist moodustavad imeliku tangensi ja tegelikult äkki peaksid figuurid üksteisest rohkem eemal olema, aga siis jällegi on kaks seisvat figuuri mille headuse määras ka jällegi kindel ei saa olla nii, et ehk hoopis rohkem koos nõnda, et rist on venomi selja taga aga siis jällegi ei joonistu siluett välja, ehk siis hoopis nõnda, et poolkaetud, kuidagi väga nüansikalt välja otsida veel viimane silueti joonistumise piir või äkki mingid kontrastivahed jne

  ReplyDelete
 6. Sellest tehti sitaks duubleid, Venom on tegelikult üsna pisike, rist suhteliselt suur, kogu asja tuleb üsna täpselt alt üles pildistada ja lipp peab ka veel normaalselt lehvima. Käesolev on üks parematest, Venom on dünaamiline, lipp on hea ja rist on normaalse nurga all.

  ReplyDelete