Tuesday, April 6, 2010

Näituseavamine - Anton Vill, 7. Aprill


 Poisid ja tüdrukud, see on kutse näituse avamisele!

Anton Vill, isikunäitus.
7. Aprill (juba homme!)
kell 17.00
Maakri 19/21
Tallinn


Näitus on avatud lühikest aega, kuni 12. Aprill, vaata ette, et sa ikka läbi astuksid.

(Ma muide pole kindel kas need pildid näitusega seotud on, alumised kolm on väike valik kunstniku 2009 aasta visandiraamatust)

5 comments:

 1. Ma ise käin homme hommikul koolis (võib-olla) ja siis tõmban Tallinna, kusagil 4 paiku äkki platsis. Kui ilm lubab teeks enne näitust varblasel julgusekogumist?

  ReplyDelete
 2. Ma kusjuures täna mõtlesin läbi astuda sealt, ilusa ilma puhul, aga Google' abil jäi igatahes segaseks, kuskohas seal majas ta asub ja mis kellaaegadel avatud. Ainuke koht internetis, mis teadis selle toimumisest oli ZA/UM. Nii et ma ikkagi ei astunud, läbi ma mõtlen, sealt. Nii et pildid on ilusad, aga selle promo poole pealt on üksjagu veel arenguruumi Antonil tulevikus.

  ReplyDelete
 3. Mulle tundub, et promost on Antonil suhteliselt pohhui. No ikka täiesti pohhui. Aga ma võin sind aidata. Galerii asub sellel lühikesel tänavajupil, mis on Stockmanni taga. See, mis algab sealt ebaõnnestunud betoonsiilust, kus all on mingi jabur väljapanek mingi Seegi jamaga. Ja jääb tänava Stockmanni-poolsele küljele. Suht võimatu on teda läbi kõndides mitte märgata silti NÄITUS ühe majadest aknal.

  Näitus on huvitav, you should see it. Ja siis sa peaksid teistele ka ütlema, mis sa arvasid. Sest see on selline näitus, mille kohta on HUVITAV kellegi arvamuyst kuulda.

  ReplyDelete
 4. See läks eile kinni. Nüüd on läbi. The wormhole has collapsed and you will never escape.

  ReplyDelete