Wednesday, May 5, 2010

J. Lepindi fotoreportaaž


Siin on fotograaf Janno Lepind jäädvustanud oma kaameraehituse töökäiku. Välja arvatud viimasel pildil, kus on jäädvustatud Vabaduse väljaku viimast ehitust.
Härra Lepind ei postitanud oma saavutusi ise, kuna ta kohtub pidevalt välismaa äripartneritega ning teeb päevad otsa rasket kunsti.
Enjoy!

9 comments:

 1. Beautiful shit! Ja mesiterlikult küljendatud postitus, if i may say so.

  Lemmik on alt parem, õhtuse lauaga. Sehr amtosferisk.

  RK

  ReplyDelete
 2. How awesome is ZA/UM right now?
  Pretty awesome.

  ReplyDelete
 3. Oiputs need on kõvad.

  Et ma loen viimasel ajal ZA/UM'i oma meilihaldaja mugavustest jäi mul algul ka nägemata kui kõva vormistuse jäigalt joondatud mustvalged fotod ZA/UM'is jätavad. Nii kõva, et paralleluniversumis võiks see olla permanentselt esimene postitus ja ta oleks Kaanepilt.

  ReplyDelete
 4. Täpselt! See avaleheks sobib!

  ReplyDelete
 5. Aga kas kellelgi on aimu, *kuidas seda teha*, et Lepa kenad kvaliteetsed fotod liig kiiresti obskuuriaks ei saaks, vaid kauem oma kohaloluga meie silma rõõmustaksid?

  ReplyDelete
 6. Blogger kahjuks ei luba sul kommentaare kaotamata repostida.
  Sellega on nüüd nii et Lepp kas teeb meile veel ilusaid meeleolukaid fotosid või uued postid tulevad 2009 suvi märsilohistamise tempol.

  ReplyDelete
 7. see võib olla umbes peaaegu et kõik, mida ma ühelt fotolt tahan - mustvalgus ja mingisugune asjadevaheline süsteemsus, sümmeetria, kord.

  ilus tüdruk ja ideoloogia võivad muidugi ka olemas olla, nende vastu pole vist kellelgi midagi.

  ma ei mäleta nüüd, miks ma seda ometi varem kiitnud pole.

  ReplyDelete
 8. Sümmetria ja kord on muidugi suuresti Luiga-Ulas-Kurvitz postitajate teene, aga see on nagu piltides ka olemas tegelikult

  ReplyDelete