Thursday, May 27, 2010

YOU. TUBE. EVENTS. ARCHIVE. PT. 5

Kallid kaasvõitlejad! Rekordite purustamise nimel, et teha ruumi uuele ning hoida au sees häid tavasid - ma annan teile, mida te juba näinud olete, ma annan teile You Tube Events Archive'i viienda tulemise! NÜÜD on teil võimalus õelda, mida te nendest videotest arvate, siis, kui te seda enam ei viitsi, või olete kusagil mujal juba ära öelnud! See postitus ei ole kauaoodatud, pigem mõjub ta pettumusena, mitte ilmaasjata ei nimetata seda Tasuta Postituseks, millel ei ole autorit ega kodumaad! This time with Postimees or Päevaleht or what-ever-the-fuck-style BOLDIFICATIONS to artificially increase its interestingness! You are practically forced to ENJOY the shit out of this post!

INDIE GAME: THE MOVIEVideos räägib Edmund McMillen (Gish, Aether, Super Meat Boy) oma mängudest, oma kodust ja lapsepõlvest, mõtetest ja elust. See on nunnult kokku pandud näidis dokumentaalfilmile Indiemängude liikumise tekkimisest ja tõusust ja olulisematest autoritest. Parajasti kogub projekt annetuste näol kulude katteks eelarvet. Anneta siin! (Tšeki seda linki, seal on veel paar näidisvideot)


SCOOTER - LASS UNS TANZEN
Ma annan teile ühe suhteliselt õnnestunud pala hiliselt Scooterilt. See võib teenida ka sissejuhatusena Baxxteri loomingu sõnumlikkusele. Kui sina arvad, et ta jaurab seal kurat teab mida kokku, siis teeb ta tegelikult enamasti kultuurilisi referentse. Võib-olla isegi kultuuridele, millega sa tuttav ei ole, oh õudust! Samuti on alati olnud tegemist filosoofilise muusikaga. See konkreetne lugu ütleb meile: "Let us dance or fuck or both, since tomorrow we are dead"."
Paneb ju mõtlema? Paneb mõtlema, et oma filosoofilisi ideid peaks RÄIGE TÜMMI taustal esitlema?
Samuti on käesoleva puhul tegemist ühe süngeima palaga Scootri loomingust.

Enjoy!

NO99 ÜHTNE EESTI - VALIMISKOOL
osa1osa2Oh no! Veel poliitikat! Mäletad kui ZA/UM'is oli 2 artiklit kuus ja need mõlemad olid märsi lohistamisest? Siis nad veel teadsid, mida neil arukas teha on - da cannabis't suitsetada ja Pink Floyd'i kuulata! Nüüd toodavad seda vasak/parem jama juurde nagu kindavabrik!

Tegelikult on ülalseisev video siia postitatud sellepärast, et ta on vaimukas ja sellepärast, et tal on Youtube'is hetkel millegipärast ainult 500 view'd. Ma ei tea, kas embedditud videod nüüd ka view'dena loevad (vanasti ei lugenud) aga loodetavasti see annab sadakond vaatajat juurde. Tegemisele, mis on igati huvitav ja tähelepanuväärne.

Ent ettevaatust! Kuigi ülalseisev on enamalt jaolt tõsi ja seda on ka Valimiskooli neli eelnevat videot, ei anna see lugejale vabandust mitte valima minna.

Ega anna ka vabandust mitte valida ZA/UM'i oma partei

ISAMAA
REETUR


PORTISHEAD - CHASE THE TEAR


At ZA/UM we are dedicated to bringing you the cutting edge in last year's music, innovative literary techniques of the 17th century, yesterday's technology tomorrow!
In accordance with this new policy of our's, we've been waiting to bring you Portishead's "new" charity single since December 2009. That's right boys and girls, for four months we've been grooving out to it's surprisingly upbeat electronics, playing air-guitar to it's surf-rock solo, and wondering is this an indication of Portishead's new style.
In related "news", Geoff Barrow has stated, an album might be forthcoming in as soon as late 2010.

High-quality exotic fungi complete with body horror
See on tähelepanuväärselt ilus ja kvaliteetne video, väljavõte dokumentaalfilmist. Filmi peategelaseks on Loodus ja selle igapäevane ülepanev tuusamine. Videos on kiirluubis ülesvõtted seente levimisest ja kasvamisest. Üks neist laseb kübara alt heksagoonvõrgust niidistikku välja. Ära tuleb märkida ka õudsad spoorid, mis poevad sipelgate ja muu väikese metsarahva ajju, käskides neil kõrgustesse ronida, et siis seal Gigeri tulnukseenena välja tungida uusi spoore levitama. Pure skifi-horror, unmolested by melodrama.

OH MY GOD THIS IS INSANE!Viimati ZA/UMis kajastust leidnud nahkhiire liiginimetus on inglise keeles Giant Golden-crowned flying fox. (tegelikult ei olnud.) Eesti keeles öeldakse tema kohta suurtiibur, mis on ilmselt laiem nimetus. Ta on üks suurimaid nahkhiirlasi, tiibade siruulatusega üle pooleteise meetri ja kaalub terve kilo. Suur kuldkrooniga lendrebane elab ainult Filipiinidel ja on suuresti ohustatud liik, kuna nende loomulikku elukeskkonnaga tehakse mingit jama, kohalikud tüübid söövad neid ja nende reproduktiivtsükkel on üsna aeglane, ilmselt sellepärast, et nad on taolise looma kohta nii suured. Nad toituvad puuviljast ja neil ei ole kajalokaatorit. Tolles videos näeme me suuri lendrebaseid ehk kalonge, kes on umbes sama suured, söövad neidsamu asju ja kohtuvad samasuguste probleemidega, kuigi nendesuguseid on rohkem ja nad kuuluvad teise liiki ja perekonda. Häid liinipealseid loodusvideosid on muide liini pealt raske leida, isegi asjade kohta, mis laiemale üldsusele justkui huvi peaksid pakkuma. Enamasti on need udused ja taustaks kostab mingi laste lällutamine. Lendrebased tegelevad antud videos muide jõumängudega.
Enjoy.

1 comment:

  1. See Scooteri lugu ei ole väga mage - me Robertiga suisa tantsisime selle järgi. Samuti nagu ei ole väga mage label: mine putsi ma olen loom.

    istun kohvikus ja hakkan mõtlema, mida kohe varsti oleks hää postitada.

    ReplyDelete