Sunday, August 1, 2010

Jumalatapja

Käite ikka palju ujumas? Maal liha küpsetamas?

See siin on ühe tulevase õlimaali visand. Las ta leevendab veidikene seda haigutavat suvetühjust mis kõikjal valitseb.

10 comments:

 1. whoah!.. väga paljutõotav ja eepiline visand. ei ütleks, et see tagasihoidlikkusega rõhuks. mulle väga meeldib.

  ReplyDelete
 2. igati tuus, aga esimene mõte, mis tuli oli *trummipõrin* SÕRMUSTE ISAND !
  ilmselt on asi ses habemes ja kollases nimbuses (nagu sõrmus omg !)
  :D


  k.

  ReplyDelete
 3. Mingi ülikõva kavand on! Käbe kobinad ka ära: taustavanamees võiks olla mitte habeme vaid weiningeriaani-vuntsidega nagu mõõgakangelane ise.

  Aga see pilt koos Ave Cioraniga oleks nagu osa suuremast näitusest, kus koomiksikunst kohtub fil. ajaloo tormakamate momentidega.

  Mis on väga tuus mõte. Kas teeme filosoofilisest stiilinõundlast koomiksi? Või teeme pildiraamatu, et iga eraldiseisev pilt oleks tuusam?

  Sest et filsoofia juba ammu karjub illustratsioonide järgi.

  RK

  (god damnm, ma omast arust nagu logisin sisse ju...)

  ReplyDelete
 4. Taustamehe habe on sort of kivisse raiutud, see kasutab seda vana arusaama, et jumal on üks habemik dude ja joones refib seda klassikalist lokkis-krussis juuste-karvade kaarjoonte ristumist mida kasutati omal ajal kui sinise värvi grammihind oli kullast kõrgem. I'd hate to lose it sest see on omaette ilus sümbol.

  Mingi selline filosoofia fänarti näituse idee kusagil podiseb jah, ma pole kindel veel kuidas see täpselt välja võiks näha aga kavandeid, ideid ja pealkirju vaikselt kuhugi koguneb.

  I'm always down for a comic though, just send me the script, yo. Rääkides koomiksist, kuu aja pärast on mingi sellise asja tähtaeg mille teema on 24h ja limiit 4 lehte (with leheteema hommik-päev-õhtu-öö). Kas see mitte ei tiivusta su kirjameheinspiratsiooni, kas "24h" pole mitte nagu üks kaunis Pegasusevile mis su tiivulise ratsu su juurde kutsub ja sind kõrgele taevalaotuse alla viib? Eksisfäärist veel kõrgemale!

  Ja "Illustreetitud Filosoofia" lasteraamat on bestselleri materjal, I'm down with that.

  ReplyDelete
 5. võib küll olla habemikjumal vs vuntsidega Friedrich Willhelm.

  Aga need vuntsid ja see nurk, mille alt nad on... Need on hingematvad vuntsid, Ros, hingematvad. Kui uljalt nad hõbetavad! Maalil võiks sellele idealiseeritud ja heroilisele vuntsihõbedale nilbelt palju tähelepanu osutada. Matter of fact need võiks väga VÄLJA HÜPATA.

  ReplyDelete
 6. for Maximum Ridiculous võib sinna need vuntsid kleepida. Pügada kelleltki õige karvaga sõbralt paras posu ja siis nad sinna sättida. Ainult, et vana 'Tzsche vunts oli väga hullu karvaga, ma ei tea vist kedagi kellel õige karv oleks.

  ReplyDelete
 7. Sinna päriselt vuntsid kleepida on idee, mida peaks kindlasti vähemalt korra proovima.

  Filmidele meiki teinud tüdruk oleks esimene koht, kuhu ma vuntside järgi läheksin. Kuigi väga naljakas oleks ka see kui ZA/UMi poisid kasvataksid endale kõik suured vuntsid ja siis annetaksid need kunstile.

  Ideena naljakas aga lõpptulemuse mõttes kehvem variant.

  RK. Fucking logging in is a chore.

  ReplyDelete
 8. Yo. Vastlõppenud Nietzsche 166. sünnipäeval tuli mulle see pilt meelde, proovisin ise ka teda teha: http://i.imgur.com/rwDaG.jpg

  ReplyDelete
 9. Kui mina Nietzsche teeksin, siis ma teeksin sellise käraka kivist pea, mille vuntside alla noored inimesed vihma eest peitu saavad minna. See oleks hästi suur ja kuskil keskmiselt suvalises suunas ja jõllitaks väga pingsalt mingis suunas.

  ML

  ReplyDelete