Saturday, September 18, 2010

FASHION'S BACK!

MITTE KEEGI TERVES MAAILMAS EI OLE VENELANE PEALE VENELASTE!

STEP ON THE SLAVIC POWER TRAIN WITH MIROSLAV!Detailid:

Marat' müts
. Venemaa ja Prantusmaa side ei vaja ilmselt lähemat tutvustamist, ja õnnis Lenin osutas sellele, mis Prantsusmaal kõige väärtuslikumat oli. Kes EI tahaks olla nagu mees, kes ennast kanalisatsioonis varjates nahahaiguse sai? Marat' müts näeb välja, nagu rätik või kerge turban, ning mälestab seda märga rätikut, mis Marat'l vannis peas oli, kui ta oma musta nimekirja revolutsioonivaenlaste nimesid üles kirjutas. Kuid seoses utilitaarsusega on see faksiimile, lihtsalt tehtud rätikuna paistma. Sõltuvalt ilmastikuoludest on võimalik valmistada erinevast materjalist või erineva paksusega.

Puhvaika tuleb tagasi. Puhvaika on kõik asjad, mis tänapäeva inimesele meeldivad. See on casual, orgaaniline ja retro. Tööline saab sellega väljendada oma klassikuuluvust. Teistsugune inimene saab sellega väljendada oma solidaarsust töölisklassiga või igatsust füüsilise töö ja ausama elu järele. Puhvaika on talvel soe ja suvel normaalne ning peab vastu aastaid.

Kasetohupüksid: Kasetohupüksid on faktuurse mustriga põhiliselt mustavalgekirjud püksid. Kasepuu on armastatud, lahutamatu osa Ida-Euroopa loodusest. Kasetohupüksid on edasiminek kamoflaaždräbist selgemate, äratuntavamate loodusmotiivide poole, minnes üldiselt üksikule. Seas on ka kollakaid laike. Kasetohupüksid on katse teha valgeid pükse, mis ei näe räpastena räpased välja. Neist on võimalik teha ka diskosem versioon, kus hulgas on hõbeniite.
Valge maika: Valge maika on klassikaline miinimumsärk.

Jalanõud: Algselt plaanisin ma siia juurde läikivmustad kummikud panna, kuid seejärel otsustasin, et antud komplekt on universaalne ja selle juurde saab kanda kõike, sporditossudest lakk-kingadeni.

Konseka idee on kollektsioon, mis tõstab esile rahvarühma identiteeti positiivsest küljest, jäämata traditsioonilise rõivastuse matkimise lõksu.

IDEOLOOGIA ON INIMESE PIDURÕIVAS!


Detailid:
Kiilaspea. Tüdruku kiilaspea on selline tänuväärne asi, mida ei ole veel nii palju tehtud, et see oleks mainstreami sisenenud, nagu seda on teinud inimesele mitteomast värvi juuksed. Which is a reason in itself for doing it. Samuti, ma ütlen teile, see ühiskond ei ole selles suhtes kõige aktsepteerivam. Seepärast on tüdruku kiilaspea meheliku võimusümboli anastamine. Ilusa kujuga pea puhul näeb see ka hea välja ja laseb kaelal särada, aga mitte see ei ole see, mis on kõige olulisem. Tuleb tõele au anda: kujuta õpetajaprouat, paksude, tihedate, ülejoonistatud Brežnevi kulmudega ja imposantse, raskepärase figuuriga. Tema idee ei ole olla naiselik, ega inimlik, tema idee on sisendada hirmu, austust ja vihkamist. Kiilaspea, mis märgistaks teda sootu olevusena, rõhutaks seda aspekti, kui ta ennast tahvli poole keeraks, me näeks tema kuklavolti.
Antud versioon kiilaspeast on kummardus V. I. Lenini kiilaspeale ning mõneti ka edasiarendus viktoriaanlikust lagipeani ulatuvast juuksepiirist. Kuid kiilaspäid on ajaloos mitmeid, sa võid otsustada ka Schopenhaueri kiilaspea kasuks, mu kollektsioonid on avatud interpretatsioonidele ja on modifitseeritavad. Meeste seas on harilik kiilaspea ammugi mainstream ega vaja edasist promo, soovitan tugevalt seda versiooni, mida kannab Jüri Saks oma tutvustava portree peal. Antud versioon on tänuväärne ka selle poolest, et viitab vanadusele, astudes välja prevaleeriva nooruskultuse vastu.

Torso: Alastus on puhas inimlikkus, see on ilus ning seda ei saa mitte armastada. Vaata ka: torso-post. Maailmas on mitmeid liikumisi, mis muu kõrvalt võitlevad ka selle poolt, et tüdrukud oma alasti torsot niisama vabalt saaks kanda, kui poisid.

Pidurõivas: Pidurõivas on rooma toogast inspireeritud niuetelt voltidesse langev riidetükk, mis peaks põhimõtteliselt sarnlema ümberkeeratud linale. Utilitaarsuse huvides on ta stateegilistest kohtadest kinnitatud, et ta seljast ära ei hargneks ega oma kuju ei muudaks. Antud kontseptsioonis on tema värvil tähendus, see kannab mingisugust mõtet, sellepärast, et minu arvates peab kõigel, mis on inimese lähedal, olema tähendus. Aksessuaaride abil saab antud tähendust rõhutada. Antud pildil on ta punane, see tähendab: kommunism. Kuid see ei pea ilmtingimata olema kommunism. Võib ka olla punase, valge ja sinise osaga pidurõivas, tähistamaks vabadust, vendlust ning võrdsust või puhas valge, hoidmaks au sees Jeesuse ideed. Võib ka teha musta, leinamaks seda maailma ja asju, mis on olemata või halli, ütlemaks: ma olen siin käinud, kuid mida uskuda, pole leidnud.

Aksessuaarid: punane parem käsi. Punane parem käsi on tähendustest tihe, algselt tähendas see judaistlikus mütoloogias jumala karistavat kätt, kuid mingi aeg kaaperdasid selle mingid vasakpoolsed, samuti tähistatakse selle nimetajaga märki, mille järgi vanakurja ära tunda saab - traditsiooni kohaselt peab ta inimese kuju võttes alati mingi koha võõrikuks jätma, nagu saba püksi või jalgade asemele kabjad. Samuti pane tähele, et tegu ei ole kindaga, vaid värvitud käega. Minu arvates on ajutised kehamaalingud ehetele hea alternatiiv ja annaksid inimestele midagi teha. Mul oli plaanis teha sellest lehest ka vastassoost versioon, kus mehel oleks selle asemel, et tähekesed oleksid rindadel, oleks üle selja lahmakas Nõukogude impeeriumi kaart (Ma ei viitsinud ja ei jõudnud). (Impeeriumi kaart on üldse üks hea tätoveering. Ei pea olema Nõukogude või Vene impeerium - võib olla Hiina impeerium, Briti impeerium, mongoli alad nende vallutuste hiilgeajal, Euroopa liit - kui sa tunned ennast internatsionalisti või kosmopoliidina, siis sa võid terve maailma proovida oma seljale ära mahutada!)

Tähekesed! Tähekestest sai tegelikult alguse kogu konsekas. See algas nii, et ma vaatasin netist Emilie Autumni pilte, ning ühe peal olid tal suhteliselt rumala olemisega roosad tähekesed rinnanibudele kinnitatud (Ma ei tea siiani, kuidas need külge käivad, keegi võib mind valgustada.) See viis mind mõttele, et ülikõva oleks, kui mõne tüdruku rindadele oleks samal moel kinnitatud ikoonilised punased tähekesed, mille pealt vaatavad vastu Lenini ja Stalini vahvad lõustad. Aga neid oli raske joonistada, ma oleksin pidanud detaili close-upi tegema ja see ei oleks üldise fiilinguga sobinud, minu meelest muutus kontseptsioon algideest tõsisemaks. Midagi sellist võib ikka veel teha, though. Needless to say, tähekesed ei pea olema punased, Lenin ja Stalin ka ei pea olema, võivad ka Camus ja Sartre, Marx ja Nietzsche või Milton Friedman ja John Nash olla. Antud pildil on nad aga lihtsalt tähekesed, tipuga alla osutamas, nagu algsel Nõukogude lipul, ja nagu on minu arvates paslik mingile režiimile, mis on nagu sikk, kes tõstab oma sarved taeva vastu.

Paljad jalad: Vaata ka: alastus. Paljajalu on käia on lihtne ja tervislik ja meil on ühiskonnas eluterve hulk jalafetišiste, let them have it every once in a while.

Ploti tvist on see, et ideoloogia, see, millesse inimene usub, see on see kõige kõrgem osa temast. Samuti meeldib mulle mõte pidulikest üritustest, kus inimesed poolalasti ringi käivad.

SUPREME DESIGN


Detailid:
Täisringkeep. Keep kui selline on eelajalooline riietusese, täisringkeepi seostame me kõige rohkem 19. sajandiga. Kuid see ei pea olema see, mille peale mõelda. Minu arvates, tuleks täisringkeepi vaadelda eelkõige kui suprematistlikku riideeset. Sest see on üks suur kuradi täisring, mis sul seljas on. Antud keep on neutraalhall, mis rõhutab selle lihtsust. Ma oman säärast riideeset, ning võin kinnitada: lisaks ilule sellel on palju praktilisi kasutusi. Selle sisse võib ennast keerata ja seal magada. Selle alla võib võtta teisi inimesi, et neid paremini soojendada. Selle alla on võimalik peita asju ja esemeid. See on soe, kuna sellel on palju materjali, ja see ei ole palav, kuna ta lehvib ja liigutab loomupäraselt õhku.
Samuti varjab see inimese keha ja ülejäänud riietuse peaaegu täielikult. Olen mõelnud ka diskose variandi peale, mis on sünteetilisest materjalist, hästi kerge ja üleni neoonroheline.
Ülejäänud elemendid on juba ülalpool kaetud ja nagu te märkasite, on täisringkeep iseenda konsekas.

SUUR KODANLIK REVOLUTSIOON


Detailid on põhimõtteliselt kaetud siin, kus frakk tagasi tuleb. Siin on palju Prantsuse revolutsiooni ja pehme puuvillane ruuduline särk. Minu meelest tasalülitab see üsna edukalt fraki elitaarsuse. Shitty soviets never really got around doing it, being too busy copying the West.

Kodanliku revolutsiooni aktuaalsus ei ole kadunud ka tänapäeval, kuna me oleme kõik üsna suures osas kodanlased ja paljuski rahulolematud sellega, kuidas meil olla on. Also, see on lahe periood ja moes tuleb kogu aeg midagi kuskilt tagasi.

COLD BLOWS THE WINDDetailid:
Lendurimüts. Lendurimüts on üks õige kena müts ja hoiab hästi sooja. Antud pildil on ta sinine. Mulle meeldiks väga ilus sinisest seemisnahast lendurimüts.
Reg: Meet Reg! It's short for regular. Reg on nii tavaline riideese, et ta on peaaegu nähtamatu. Reg on mnml, reg on tähelepandamatu, mitmed tööjoped on reg. It is an honest and beautiful thing.
Valgest kunstkarusnahast püksid: Noo, kunstkarusnahk on soe, eks ole, ja näeb mõnusalt jabur välja. Ma leian, et kunstkarusnahal on tulevikku. Ja seda, et pükstega midagi päriselt huvitavat tehtaks, näeb ka harva. See also: kauboi.
Kollased kroomnahast säärikud, kollased käpikud. See on hea kontrast tähelepandamatule reg'ile. Ja see torkab hästi silma, nagu ohutusrõivastus.

Peab tunnistama, et sellel ei ole... wait. See on environmental suit, onju. Tubli kolmandiku aastast veedame me üliinimlikus võitluses loodusjõudude vastu, needless to say, see teeb meist Kangelased. See on argipäeva Kangelane. There you have it.

Ja see on see, kuidas ma Kunstiakadeemia moeosakonnas vestlusvoorust edasi ei jõudnud. N-Joy!

Kavandid valmisid selle aasta kevadsuvel ning on tehtud paberlõiketehnikas.

8 comments:

 1. Re: kasetohupüksid. Kanga- ning pudipadikaupluses Abakhan Fabrics müüdi veel hiljaaegu võikalt haiglasinist, helepruuni puusüümustriga puuvillast kangast. Seesugusest riidest särk koos kasetohupükstega võiks olla eepiline saavutus piinlikult alahinnatud žanris "mustrite clashimine".

  ReplyDelete
 2. See kõlab kusjuures suhteliselt hästi. Sa saad aru, uhu suunas maailm pöörab. Tahaks näha seda kangast.

  ReplyDelete
 3. Aga Agnareshi Perenar? See oli jumala õnnestunud "too arvutimäng argipäeva" konsekas, hea alternatiiv nendele miljonitele, kes praegu peavad maani musta mantli ja päikeseprillidega käima, nagu mingid piidrid.

  RK

  ReplyDelete
 4. Komplimendid ja Friedman/Nash kombole. Minu arvates oleks jumala tervislik, kui Selle Suuna esindajad ka oma tõekspidamisi kuuerevääril kannaksid. Mitte ei signaliseeriks neid mingite häguste brändidega.

  Võivad muidugi olla ka hägused brändid, aga võiks olla ka selgemad signaalid. Pükskostüümi kõrge värvliga pükstes 30something teller, naissoost, torsos, Milton Friedmani ja John Nashi pildikesed nibusid katmas, Prada prillid peas. Selline töörõivas. Taolise ulja steitmendiga võiks juba mõttevahetusse astuda, ma arvan.

  ReplyDelete
 5. Sidenote: lendurimüts. See on eriti kõvv ühe lege tädikese peas, kes mu töö juures käib. Kergelt infantiilistava mütsikese küljepoolikud lotendavad siia-tänna nagu spanjeli kõrvad ja kogu tervikut ilmestab pruun kilejope ja riietelt lendlev niiskunud toiduainete lõhn. Memm käib väidetavalt kohtu jaoks koopiaid tegemas mingitest käisitsi kirjutatud avaldustest, mille tagapooled on pastakaga täis kritseldatud korrapäraseid mustreid moodustavaid pisikesi patriarhaalseid riste või aameneid.

  ReplyDelete
 6. Agnareshi Perenar tuleb... no siis, kui tuleb, siis, kui ma uue komplekti teen mingil põhjusel. Ma ei viitsinud teda päris valmis teha, vaata.

  Kadri: see on hea lugu ja täiesti sümptomaatiline reocurring character. In fact, temastki saaks filmi teha. Filmi lõpus ta võidab, saaab endale uhke korteri ja karusnahast boa ja laseb kunstnikul kirikule ikooni maalida.

  ReplyDelete
 7. Teine hea suprematistlik riideese on kusjuures kahest võrdkülgsest kolmnurgast koosnevad mustad ujumispüksid.

  ReplyDelete
 8. Mulle meeldib luiksi käsitlus moest - tõmbasin selle endale täiega peale!

  ReplyDelete