Wednesday, December 8, 2010

Vnimanie! AN EVENT!

d


Joanna Ellmanni luulekogu „Kriipimisi kookonist“ esitlus Tartus, Tampere majas, neljapäeval , 9. detsembril kell 18.00. SEE TÄHENDAB HOMME!

Autoriga vestleb kirjanik ja muusik Robert Kurvitz

Loen natuke enda tekste, siis veel oma mõningaid lemmikuid teistelt autoritelt ja Robertki lubas paar oma asja lugeda. Joome kohvi (pärast ka punaveini ja sööme mamma tehtud pirukaid) ning vestleme kirjandusest, elust ning rokenrollist. Vormis, kus kõik on oodatud vestlusesse sekkuma ja arutlema.

Olete teretulnud !
PS Kui sina (Sina, SINA, SINA!!!) pole kunagi varem luule-esikal käinud ja ei tea, mida oodata, kuidas ennast riidesse panna või kellega tulla, siis väikse juhise annab see ansambli Heart and Mind 2010 aasta singel!Mingi väga pask luule-esikas ei tuleeee!!111
(^_^)

ACHTUNG ACHTUNG ACHTUNG ACHTUNG kui ka sitt siiski ventikasse lendab, loeb Artist Formerly Known As Nihil Bilanns Gordon Gekko häälel italo-disco tausta peale 80ndate sportautode tehnilisi andmeid ja supermodellide, arhitektide ning Lääne-Saksa jalkakoondislaste nimesid


13 comments:

 1. ja ma loodan teid kaaszaumnikud seal näha. lisaks olete oodatud minu juurde pärast party hard äftekale.

  ReplyDelete
 2. PARTY HAAARD!!

  http://www.youtube.com/watch?v=FPJ0aldeNW0

  Kui vestlus perse lendab, paneme selle kõllidest tulema ja tõmbleme niisama 45 minutit. Võibolla hüüame sinna vahele vastukäivaid andmeid DJ Tiesto kohast DJ Mag'i Top 100 DJ pingereas, võibolla tõmbleme niisama, sünges veendumuses.

  ReplyDelete
 3. haha ei no video on ylikõva :D
  ma naeran siin ribadeks end, robert, su postituse uuenduse tõttu :D mõnus smail on ka lõpus :D

  ReplyDelete
 4. kui vestlus lendab perse saab tõesti tantsumuusika :D klassikuid tsiteerida ka :D

  ReplyDelete
 5. võttes sõna tüdrukute poole pealt, siis loodetavasti suudab robert pakkuda õhtujuhina sama palju meelelahutust kui süntekamees: http://www.youtube.com/watch?v=8gP4Ih58Yzg

  ReplyDelete
 6. No süntekamees läheb ju täiesti liiale! Steals the show, mitte kedagi ei koti, mida see laulja seal tammub. Ikka Joanna päev, ma katsun teravad tantsumanöövrid mütsi sees hoida.

  RK

  ReplyDelete
 7. krt, öösel on tsensuurihaldjas käinud ja mu italo-ätäki maha võtnud :((((((

  ReplyDelete
 8. Mäherdune õel tsensuurihaldjas. Klassijuhataja peseb oma käed sellest puhtaks.

  ReplyDelete
 9. Ma arvan, et see postitus ei lähe siit kusagile, kui üritus on ära toimunud. In fact, kui keegi kunagi viitsib, siis ta võib kirjutada häppeningust lühikese revu.

  ReplyDelete
 10. Oli see vast alles PIDU! pluss, et korralikult rahvast oli ja aapo laul ja kõik värk särk ja meie jutt ja see oli nii äge, et ma siiamaani ei ole sellega harjunud. keegi võiks tõesti revu kirjutada - mul endal oleks imelik, aga nt luiks võiks selle normaalselt panna siia ntx.

  ReplyDelete
 11. Võtsin selle avalause ära, et see postitus hajub siis, kui event on läbi. (:

  ReplyDelete
 12. http://public.fotki.com/nuhvak/joanna/ janise tehtud pilte esitluselt siis. :)

  ReplyDelete