Wednesday, February 9, 2011

YEA 8 - Vihatuub!

d
(Seekordne Youtube Events Archive tuli veidi teistsugune, sest seekord olid ka teistsugused sündmused. Kui tavaliselt palistame oma küljeriba malbete paladega paremast maailmast, siis seekord me lihtsalt h8tisime kaks kuud järjest. LIVE THE HATE! See on vihatuub ja mul ei ole selle kohta mitte midagi muud öelda.)


Teretulemast vihatuubi! Pigista oma tuubist viha välja!
Lööme selle peo lahti vihaluulega Poola vihameistrilt:

"Vaenluse tormid meist tuiskavad üle
vihaselt rõhuvad tumedad jõud
vaenlaste vastu viib võitluse süle
ees meil on teadmatu saatuse sõud

kuid uhkelt ja võimukalt tõstame siiski
tööliste võitluse lippu me käes
astume rahvaste võitluse ritta
nõuame õiglust ja vabadust väes

nüüd veriseks võitluseks kohus meid kutsub
vapralt siis edasi tööliste väed!

nälgi! on tänini tööliste osa
vennad kas võime siis vaikida veel
võllas ja tapjate vihane kisa
võitlejaid vahvaid ei kohuta teel

ei ükski ei kao, kes võitluse väljal
ohvriks on langenud aadete eest
miljonid tänud neid kannavad meeles
vaimustust saavad me võitluse teest

jälgid on meile türannide troonid
püha meil orjade valu ja piin
rahvaste verega määritud kroonid
vaenlaste veresse matame siin

armuta tasumist rõhujad saagu
kadugu kurnajad, suregu sund
maha, kes toitvad end töörahva higist
ligi on võidukas pääsmise tund!"

*****

Näe vaata toredad Eesti elu edasi viivad loomemajanduse noored andekad moeloojad! Tiu-tiu, mäherdune moodne muusika! Tuult tiibadesse Karolin Kuusik, tuult tiibadesse sellele ettevõtmisele ja elule üleüldse - all girls from Tallinn are dolls!
Ja nüüd!!! ZA/UM pigistab sulle vihatuubist välja ühe Andrus An SS Ipi, totaalse tšmo, vastiku nirgi ja sitaõgardi! Aitäh stagna eest Brezhnev, tule nussi mind nüüd oma andmekaitseseadusega ka kui tahad, mul on pohhui.Vihatuub. vihatuub, vihatuub! Vihka ka, it's all there's left to do! Pealegi - see ei pea isegi vaimukas olema, peab vihkama lihtsalt. Käkerda niisama midagi koledat kokku, serveeri see odava irooniaga!

PAABELI HOOR!And now come thou, come hither and I will show thee something. The great whore, the whore of Babylon, that sitteth upon many waters. And I saw a woman sit upon a scarlet colored beast, full of names of blasphemy, having seven heads and ten horns. And the woman was arrayed in purple and scarlet color, and decked with gold and precious stones and pearls, having a golden cup in her hand. And upon her forehead was a name written, MYSTERY, BABYLON THE GREAT, THE MOTHER OF HARLOTS AND ABOMINATIONS OF THE EARTH. And I saw the woman drunken with the blood of the saints, and with the blood of the martyrs.
Naine on joobunud pühade verest.

Alfred Döblin "Berlin, Alexanderplatz"

JÄNKU-JUSS!Jänku-Juss on pildike halvemast maailmast. See on tehtud: nahhaalsest tootepaigaldusest, halvast animatsioonist, olematust teemaarendusest, perestereotüüpidest ja masendavate lastehäälte pealelugemisest. Samuti võid sa sinna juurde ette kujutada rumala, inetu olemisega ema või isa, kes paneb oma lapse, kes on ometigi tulevane Inimene, juutuubast paska jõllitama, et oma ajaga kusagil mujal midagi umbes sama mõttetut, kuid ilmselt vähem hävitavat teha.
Ära sina niimoodi tee. Mitte kunagi. Otsi talle vähemalt midagi normaalset, mida vaadata. Kaheksakümnendate muusikavideosid või pornograafiat näiteks. Need noored, asi ei ole selles, et nad ei oskaks head hinnata, asi on selles, et nad lepivad üsnagi ükskõik millega.
Jänku-Juss on samuti üks paras paabeli hoor ja tänapäeva maailma kehastus, kui selle peale niimoodi vaatama hakata.

VAENLANE EI MAGA
Jälgi, mis toimub 3:55 (päriselt ka jälgi, mis sealt edasi saab, muidu sa ei saa korralikku vihalaksu kätte)


Veel toredaid tüdrukuid! Nagu näeme, on moes pastelsed toonid ja veidi ametliku lõikega kuradi kostüümid. Samuti on moes olla tuntud lõust ja juua šampust. Muusikast soovitame seda va jõledat etnosoigu ja ennekõike on sel hooajal oluline olla in! (Moeteoreetikutele kõrva taha panemiseks: õigupoolest on viimased 400 aastat Läänes olnud moes ainult kaks asja - olla kuulus ja juua šampust - toim.)

12 comments:

 1. "Hoi Felix, palun tule mu kartulite peale"

  See on lihtsalt ropp

  ReplyDelete
 2. Selles suhtes, et ma kutsuks politsei, kui mu väike laps midagi sellist ütleks. Ja üldsegi..

  ReplyDelete
 3. Ma tavaliselt ei ole väga moralpolizei mees, selles mõttes, et ma mingitele nähtustele menti tahaks kutsuda või nii - lähen vihaseks pigem esteetilistes küsimustes ja ka siis tahaks ise oma rusikatega need korda ajada - aga kuradi Jänku-Jussi tegemistele tahaks küll kohtutõkestust.

  ReplyDelete
 4. ohver,naine, tumedapäine, sinised silmad, 176 cm pikk, 90 - 60 - 90. otsin lohutust ja kaastunnet, olen haavatud ja mures.February 12, 2011 at 3:31 AM

  Minu väikene kolmeaastane vend vaatas kunagi Jänku-Jussi. Nüüd vaatab ta Pritsimees Samueli, see on kaa selline ülihaige kraam.

  Minu vend tahtis vaadata Jänku-Jussi ja mina lasin. Mina aga samal ajal proovisin õppida, et mitte gümnaasiumist välja langeda (haha, feil, siiski-siiski, kaks korda..)

  Aga nüüd minu vend ei joonista mitte kunagi, mitte midagi,ei punast kriipsu ega kollast koera ega peajalgseidki. Isegi L A S T E A I A S muretsetakse. Lisaks on ta ka intrigeerivalt vägivaldne oma koera vastu, mänguasju viskab katki üle päeva.

  Mina aga kardan- äkki temal enam ei ole hinge?

  //Oma unenägudes kohutavat kuumust tajun lähenemas, põrgutuli tihti mul mõtteis on


  On Teil midagi soovitada?
  (Lolo ja Pepe ei aidanud)

  ReplyDelete
 5. Tra Tallinn Dollsi-taoliste nähtuste pärast ma vihkan naisi kohe päris kindlalt ja peaaegu ka üldse fashion-industrit. Kuradi barbinäod, "teeme nii, nagu me fäshion tv-st näinud oleme aga paneme veits mtv-d ka sisse, sest nukukestele on see lubatud". Fucking jookske peaga vastu seina, oleks palju huvitavam.

  ReplyDelete
 6. Religions fall.
  Children shelled. Children shelled.
  That's all very well...
  ... But would you please keep the noise down low!
  Because your waking the lazy sunbathers

  ReplyDelete
 7. Vihatuubi raames löödi muuseas mättasse Obama bin Laden.
  Mees oli kahtlemata geenius. Viia läbi sellisel tasemel operatsioone kõiki suuri luure- ja sõjajõude trotsides - väga magedate organisatoorsete võimetega mees niiviisi ei tee.
  Mulle meeldis Meidla kunagine kommentaar sel teemal, et selle asemel, et meeletult klotsi otsimise peale põletada tuleks Hodorkovski puurist välja lasta. It's a great minds think alike thang. Sa võid mingit bin Ladenit taga otsida kasutades satelliitluuret, eriüksusi, diplomaatilisi suhteid aga iga operatsiooni taga on ikkagi mingid ajud ja kui tagaotsitava aju on neist lihtsalt intellektuaalselt üle, siis ta võib vabalt 10 aastat ennast peita samal ajal üritust edasi juhtides.

  ReplyDelete
 8. * esimese lause kuuendas sõnas nõme typo
  ** et siis palgata Hodorkovski teda otsima, see mõte jäi ka vist segaseks

  ReplyDelete
 9. Mumeelest see islamiterrorism ikka ei olnud väga arukas asi ega teinud peale va nainilevenit ühtki mastaapset, vaatemängulist pauku ka. Ja ometi tundus, et jagub nii klotsi kui ka pühendunud inimesi.

  ML

  ReplyDelete
 10. Näituseks jäeti täiesti kasutamata võimalus mingeid suva väikseid NATO liikmeid keppida, et vaadata, kas neil tuleb selle peale kusi püksi.

  ReplyDelete
 11. Remargi korras - väikeste NATO liikmete ründamine oleks ükskõik mis nurga alt vaadatuna strateegiliselt mõttetu. Kui sa lased sama koguse lõhkeaine ja enesetapjatega õhku metroojaama ja liinibussi Londonis ning 60M britti tunneb ennast reaalselt ohustatuna, on sel oluliselt suurem kui 45-kordne (rahvaarvude suhe) efekt võrreldes sellega, kui teha sama Tallinnas.

  ReplyDelete
 12. Jah, aga kui sa väikerahvast ründad, siis kardab terve väikerahvas ja teised väikerahvad ka! Ses-suhtes-et sa pead tunnistama, et märgiliselt on riik - kuitahes pisike ja väeti - poliitiliselt mõjuvõimsama kaaluga kui mõni pirakas provints, kus on rohkem rahvast.

  ReplyDelete