Tuesday, March 8, 2011

Lugematul arvul nelke


Fantastilist naistepäeva seltsimehed Made, Lilian-Marie, Ruudu, Carolina, Joanna, Kadri, Poliitiliselt Korrektne Printsess, Helen, Helen, Oudekki, Lastejutud, Fideelia ning kõik teised kaunimast soost lugejad!

- ZA/UMi meestoimetus

13 comments:

 1. Venemaa peaminister Vladimir Putin ütles seoses täna tähistatava rahvusvahelise naistepäevaga, et kuna naisest saab inimese elu alguse, siis tuleb olla selle eest tänulik.

  «Ja sellega ongi peaaegu kõik öeldud,» tõdes ta ja lisas, et «loomulikult, mitte kõik».

  «Me vaatame alguses ema poole, siis vanaema poole, seejärel kasvame suureks ja meil tekivad sõbratarid, naised ja pärast - tütred. Kellel pole tütreid, on miniad,» rääkis valitsusjuht Interfaxi vahendusel.

  ReplyDelete
 2. Lilian Marie võtab Marie Antoinette'ilikult kõrgelt koogialuselt kardemoni maitselise vastlakukli, limpsab sõrme vahukoorest puhtaks ja tänab selle suurepärase stilistilise valiku eest, mis muusikapala taustapildina naistepäeva meeleolu looma on valitud.

  ReplyDelete
 3. Omalt poolt teatan Interfaxi vahendusel, et kui vahel on ekslikult arvatud, et inimene pärineb ahvist siis ükski härrasmees ja tõeline sotsialist ei kahtle, et elu saab alguse naisest.

  ReplyDelete
 4. Pole poliitiliselt korrektne,sest teooriaid selle kohta on äärmiselt mitmekesiseid. Elu algus kui niisugune on üldse üks muna ja kana teema. Aga ma arvan et on suhteliselt korrektne öelda, et elu ideed kannavad mõlemad sugupooled kuid materialiseerida suudab seda ainult naine.

  ReplyDelete
 5. venemaal vist isad oma lastega ei tegele, kurb küll.
  aga aitäh ja zaumi meestle pikki linu!

  ReplyDelete
 6. Paluks mulle üks soja-late ja üks porgandimahl.

  ReplyDelete
 7. Ja mulle tseesarisalat ja tšai-latte palun.

  ReplyDelete
 8. Whoah! Whoah! What is this?! I'll have you know I am part of the Guild of The White Knights Online and I WILL NOT STAND FOR THIS!

  Paluks koheselt eemaldada need iroonilised kommentaarid ja see lõõpiv giff sealt!

  Robert Kurvitz.

  ReplyDelete
 9. What is this!? I, too, stand with the Guild of The White Knights Online and as such I find these recent developments alarming. I am outraged and severely concerned with this turn of events and hope the situation can be resolved quickly, with minimal fuss and to the satisfaction of all parties involved.

  ReplyDelete
 10. Nojah, sm kunstnikud. Isegi viieks minutiks ei saa purki akna alla jätta ilma, et keegi sisse ei situks. Thank you very much indeed.

  ReplyDelete
 11. Kellel halba maitset selle ajutise lisa eest kiita voiks?

  ReplyDelete
 12. Aga see poliitikuvideo oli väga huvitav ja stiilne. Samuti see gainsbourgi värk - kahju et sinna alla ei sa kommentaariumit tekitada.

  ReplyDelete
 13. Tänan, seltsimehed kaasvõitlejad!

  ReplyDelete