Tuesday, May 3, 2011

YEA X

 Yea, yea, yea.

FUCK SHIT UPAntud vene relvanohkar on natuke liiga mõnus, et teda endale hoida. Rahvalikke asju peab jagama. Ma tõesti ei oska selle mehe kohta rohkem sissejuhatus-mulli ajada, see on suhteliselt self-explanatory nähtus: vene poiss tulistab tukkidest ja ütleb vene aktsendiga: "fuck shit up". Ausalt öeldes tasub selle venna muid asju ka vaadata ja peatuda on VÄGA RASKE. Also: see, nagu eelminegi video on tegelikult kuulsa animunohkar Fushi avastus. Kuulus animunohkar Fushi on endalegi teadmata ZA/UMi Youtube Eventsi peatoimetajaks saanud. Also: See sama video, ainult, et tuntud mahehäälse Eesti kunstnik Mihkel Ilusaga!


THE INTERNET, 4. Aprill 1998


Astu ajamasinasse ja vaata aega mil olid ainult korrektseid värve näitavad CRT monitorid, MSN/Skype/Facebook ei olnud veel IRC'd usurpeerinud ja winamp nägi täpselt sama kole välja kui täna. Zelda 64 polnud ka veel välja tulnud. Alsoh: see lennukas saksa tümpsu, mille ta oma winampist mängima paneb on Peter Schillingu "Sonne, Mond und Sterne". Alsoh zwei: video on salvestatud VHS kassetile. Miks on see nii, et VHS reduces me to tears aga CD-st pole sooja ega külma?

ADDIS ABA AHAEtioopia olevat minitsivilisatsioon, (tsivilisatsioonid on Lääne, Hiina, Islami, Ladina Ameerika jne) aga on mõned maad mis on nii teistmoodi et ei käi kuhugi alla ja keegi teine neid oma sõbraks ei tunnista sest nad on nii teistmoodi, Etioopia on selline, lisaks on ta Estonia naaber maailma riikide nimistus.


LÕBUSAID RÖÖVLILAULE


Täna heidame pilgu vanale heale Inglismaale, kus vahvad töölisnoormehed kihutavad tänavatel galoppi ja laulavad uljaid röövlilugusid. See laul räägib sellest, et olgu sul või hunnituim iseliikuv vanker või koguni oma trahter - vapper röövlipoiss napsab ikka su kallima endale. Pidage seda meeles kui järgmine kord sammud Sherwoodi metsa poole seate, sest Stamina Boy ja tema söakad võsarüütlid ei maga. Kuula ka: suur soontest pungil meigas


HEADUS VÕIDAB JA VÕIDUTSEB!Kas SINA oled juba näinud, kui kõva on ikkagi Julian Assange? Believe it or not - ta on veel kõvem, kui sulle enne tundus. Julian Assange'i näol on tegemist 21. sajandi white knightiga - valged juuksed lehvivad tuules, silmad pilguvad teetolmust, vahepeal tuleb Keenias ihuüksi kamba pahade vastu astuda. Seljakott läpakaga, usk maailmaparandusse ja mõned kamraadid siin-seal maailmanurgas - see on kõik, mis tal on vastu panna vaenlastele, kelle käepikenduseks on riikide ühendatud purustamismasinad. Näib, nagu oleks tema ja Wikileaks veidi liiga lahedad, et juhtuda meie igavas maailmas. "That is my temperament. I enjoy creating systems on a grand scale, and I enjoy helping people who are vulnerable. And I enjoy crushing bastards," lisab ta tagasihoidlikult selgituseks.
Siia lõppu jääb veel vaid küsimus: seltsimees, kus olid sina, kui Julian kodust lahkus ja maailma parandama läks? Kuhu jäid?

Vaata ka: kõik ülejäänud videod Julian Assangest youtubes.

Tötälly rändöm.

5 comments:

 1. Woah, epic, kümnes YEA ära arhiivitud, poleks arvanud, et minu silmad seda näha saavad:=

  ReplyDelete
 2. YEA X GREATEST YEA EVER

  ReplyDelete
 3. "Võta õppust igaun" on napp ja naljakas lõpetus sellele Montenegro hümnile valmivas YEA XI

  ReplyDelete
 4. Inglastel ja iirlastel on selline kamm, et kõigis iiri lembelauludes toimub üks ja sama: alguses elavad armunud õnnelikult, aga siis tuleb kuri inglane, tapab iiri noormehe ja võtab iiri naise endale.

  ReplyDelete
 5. Uii... nunnu...

  Vastik inglane, raisk, vastik!

  ReplyDelete