Saturday, September 3, 2011

Kõige pikem päev

  
Tere ilusat septembrit! Kaunis suvi on läbi saanud, ilmad on juba jahenenud ja ZA/UMi müstilises tagalas on uus materjal küpsemas. Kolmas sügishooaeg kogub hoogu, sättige te end valmis! Seniks aga kuni te end valmis olete sättimas tšekkige näiteks neid siin. Ma tegin nad kunagi Tehnoloogilise Päikese kauamängiva "Kõige pikem päev" tarvis. Albumiümbris on selline kolmeks tükiks lahti voltuv, see avara taevaga pilt kaunistab väliskaant, latvadest sisse raamitud maal seisab plaaditasku siseküljel. Kui te peaks seda juhuslikult poes või kuskil nägema siis avastate ka, et käeshoitava trükikvaliteet teeb hästi hästi kurvaks.Liiga väikesed? Natukene nämmat detaili? Kasuta oma ilusa masina osutamistarvikust kasutajaliidest (hiir -toim), et need totakad pisitillud natukene ka suuremaks teha!
11 comments:

 1. Nii palju normaalsem indeed. Ilm on mõnusalt sitt, tuju on mõnusalt sitt, aitab neist suvistest naljategemistest.

  ReplyDelete
 2. Hoida olemine mõnusalt tsut-tsut allapoole mediaani on selline positiivne programm mis lubab sul rohkem ja intensiivsemalt kõvasid asju teha. Vähe sa viitsidki midagi teha kui kõik normaalne on, ikka veits sitt peab ka olema.

  ReplyDelete
 3. väga tore pildisekser!

  ReplyDelete
 4. Kesse tgln md on, kes seal hiilib?

  ReplyDelete
 5. Ma arvan, et Amazing Arnil on salajane plaan hakata viie aasta lõikes eesti keelt hoopis ilma vokaalideta kirjutama. See on selline juudi vandenõu.

  ReplyDelete
 6. a see põlevate silmadega see on mingi loom.

  ReplyDelete
 7. See on kõige päikeselisem postitus ZA/UMis üldse.

  ReplyDelete
 8. memokraat on pugejatele, müürileht on ruraalne ja keskus on sitapaber. za/um – me ei hooli sinust.

  ReplyDelete
 9. What is this memokraat thing? A professional ZA/UM parody?

  ReplyDelete
 10. Everyone else are pussies or sucking up to me, I alone am cool! (A. Tuuliku tsitaat.)

  ReplyDelete