Wednesday, October 19, 2011

youtube events archive number kaksteist

  
  This is a ZA/UM archive of youtube events.

HOLY OTHER JA TERASLINNUD
 Peamine selle loo juures on videoriba, mille YT postitaja PBLongstocking on elektronmusa külge monteerinud. Ma ei tea, kes ta on või kust ta sai oma materjali, aga me näeme siin hävituslennukeid ja nad liiguvad väikelinnu loomulikkusega. Pidit-piu! otse kellegi blogist heliriba aktsenteerib suurepäraselt toda imetlusväärset liikumist, mille saavutab treenitud piloot koostöös masinaga, mis suudab liikuda ülehelikiirusel, Maa stratosfääri serval, samas pikeerides ja põigeldes nagu pääsuke maakodu õuel. Vaatame nüüd kõik ja tunneme uhkust nende masinate üle, mille meie - inimesed - ehitanud oleme. Also, I hear they come in handy when some goat shit challenges The Empire's air superiority.

  EL CORAZÓN

 

Mi coraszon, ultima prima y la madrugada eterna. Usted es el sol de mi vida y mi luna y le amaré para siempre por la noche. La noche obscura del alma. Mujer quiero sostenerle y llevarle bajo el puente del silencio hermoso del río. Mi hermana mi asesino mi amante mi pastilla de jabón. El generador de latín de cerdo arbitrario. Tome el skinheads los bolos tenían un sueño que no era sobre nada.

TIESTO REMIX EDITORSI PAPILLONIST

Seda oleme ka perse vahel hoidnud nagu defitsiitkaupa. Ei ole lubanud heal lugejal oma pidu kõvemaks teha. Kui DJ Tiesto nüüd ainult läheks, ja kogu ülejäänud maailma ka niimoodi paremaks teeks, nagu ta selle indilooga tegi, siis me oleksime suhteliselt päästetud.

Ka ansambel Kent on avaldanud oma poolehoidu. Ja Mudlum tahab selle järgi tantsida.

PLAYER HATER ПРЕДСТАВЛЯEТ:


No vaata mis haigelt ebaõnnestunud retropask. Ma arvasin kuradi Coldplayst paremini. Ma arvasin, et see on lihtsalt selline igav, pretentsioonikas ning valetav muusika, veitse nagu väljamaa Dagö. A' see video, see on nagu Saatan. See on just täpselt nii halb, et see ei ole enam naljakas. Sa vaatad seda ja mõtled nendele sadadele tuhandetele inimestele, kellele see meeldib, ja su tuju läheb sellest halvemaks.
Haakuval teemal: Jennifer Lopez tahab sulle meeleheitlikult meeldida. Lambada sample'imisega. Also make note of product placement, Pitbull, bad and ugly.

THE REMOTE VIEWERS - LEAVETAKING


 Well nagu, see juutuuba laul on eriline selle poolest, et ma panin ta ise oma väikse valge käega üles ja mõtlesin ise välja, kuidas teha nii, et pilt normalne ja paigal oleks. Also - ei saa mitte vaiki olla - mul on selle grupiga fucking intervjuu soolas. See saab nagu jumala international olema, võibolla panen maakeelde ümber ka ja müün mõnele päris lehele, see saab nagu jumala epic olema. Laulu sõnad tegi Bertolt Brecht ja need on kõva. Hear it sound ominous yo.
Vabakutselise elu juures on tähelepanuväärne see, et oma töö vilju lõikad sa kolm kuni kuus kuud hiljem nagu kuradi põllumees.

4 comments:

 1. Holy Other niikuinii natuke minult, lisan siia teisi elektrotüüpe ka, ei viitsi muid asju enam eriti jälgida (kas ma peaksin või). Soundcloud events siis.

  Rustie - http://soundcloud.com/cooldang/rustie-cry-flames
  Lex Luger - http://soundcloud.com/king-dixon/03-diddy-rick-ross-another-one
  CFCF - http://soundcloud.com/cfcf/aaliyah-4-page-letter-remix
  Gold Panda - http://soundcloud.com/gold-panda/an-iceberg-hurled-northwards

  ReplyDelete
 2. Da fuck sa seda kraami saad nii palju? Nagu üldse? Igast seda kraami. Ütle nüüd ausalt ära, et internetis passimine ei ole midagi, mille arvelt sa koonerdaksid.

  ReplyDelete
 3. Aa, ei, ma elan internetis. Passimine on turistidele.

  ReplyDelete