Friday, January 27, 2012

Archive 13

  
Tervist kõik meie suured ja väikesed lugejad. Mul on väga kahju, et laulu "Fuck your brains out" mingi kupiraidi pasa pärast kuulata ei saa. Selle üle, et enamuse lugude nimi on "Tender surrender" on jällegi hea meel. Kui sa seda tüüpi veel vaadanud ei ole, tee seda kindlasti. Üks tuim ja tundetu inimene oled, kui sul tema kohta arvamust ei kujune. Otherwise, ma soovin, et teil oleks siit lähiaegadel palju huvitavat lugeda. Parimate soovidega, klassijuhataja.

MAERSK LINE - ON BOARD EDITH MAERSK


See siin ei ole Youtube Eventsi megapomm. Hoogsa muusika saatel vahetuvaid videoklippe ei tule, HMS Oceani jõuluhitt ja sinu unistus värvilisest videokompvekist jäävad seekord ära. Selle asemel luba endale veerandtund puhkust ja silmailu, lülita välja telefon, tee valmis kohv, säti padjad - sind ootab ees kõrgkvaliteedis täisekraan laevaromantikat. Me teame küll, et südames oled sa just seda igatsenud, kannatlikult kogu Steve Vai repertuaari järel - oodanud konteinerkastide vallatut läiget, libedaid põrandaid, filipiinlasi. Palun, lubage lavale töölisklassi lihtne õrnus ja - proletaarne meditatsioon. (HHin)

STEVE VAI - TENDER SURRENDERMe kõik teame, mida me tahame, aga seda... on meil vaja. Tegelikult usun ma sensuaalsusesse, vaoshoitusse, naiselikku soojusse, tegelikult ei kuula ma enam ammu punk-muusikat. Ma usun armastusse, tõelisse armastusse. Ja kui kahetuhandeaastane permanentne revolutsioon peaks ka kunagi saabuma, tahan ma, et see kõlaks nagu Steve Vai kitarrisoolo.

The DVD includes:

• 7 Performance Videos
• 5.1 Surround & Stereo Mixes
• Alternate Video Angles
• Feature-length Commentary
• Interview with Steve Vai


STEVE VAI - TENDER SURRENDERCa 2001 lasi The Vainola välja oma teatrimuusika plaadi "Teatriõhtu". Mäletamist mööda oli seal palasid neljast eri lavastusest, millest - ma olen veendunud - enamus olid eriti saastad. Lavastuse mõttes, muusika oli tasemel. Isegi kui Dvinjaninov andis endast parima, et The Vainola hüvad meloodiad sõnadega ära rikkuda. "Kurjategija või põgenenud neeger, ära tule, üles poon!" taaselustas tuntud lavastaja oma laulutekstiga "Huckelberry Finni" aegse Ameerika mõned tendentsid, mida ehk poleks tasunud taaselustada. (Kujutle seda veel "nätileja laulab" lustliku huiari häälega öeldult!) Igatahes, see siin on "Argipäev" Zola "Daamide õnnest" ja sellel õnneks pole sõnu. On kaunis salongine Zola vaib ja võtab ilusti kokku kõik, mis mulle selle raamatu juures meeldis, mida ma lugenud pole. Ent mis mulle sellegipoolest väga meeldis. Kuigi ma seda lugenud pole, meeldis mulle eriti too pärastlõunane unine salongimeeleolu ja selle varjus lähenev zolalik häving, sest olgu ta neetud, kui LÕPUKS ERITI PUTSI EI LÄHE. (RK)


STEVE VAI - TENDER SURRENDERMa olen 90ndate kiddo. What's the matter with Smashing Pumpkins?STEVE VAI - TENDER SURRENDER

See on selline lollakast ängisegusest õnnetundest ujuv pidu, kus kõik on kohal, keegi on saanud pappi ja kõikjal voolab rumm ja koola.

Me kõik oleme üks suur pedene sõprade perekond! Mõnus!

Samas oota. Pidu hakkab vist nagu natuke nõmedaks minema? Fuck that. Vaata - külmkapp on õlle täis.

RK fuck your brains out. SN fuck your brains out. ML fuck your brains out. HH fuck your brains out. Georgios Papandreou fuck your brains out.


STEVE VAI - TENDER SURRENDERNäe, vaata - kultuurisündmus! See on eesti räpp, mida on võimalik kuulata. See on elu täis. Ja sellel on Saaremaa aktsent küljes. Ja see on võtnud üles selle tänuväärse ülesande, millega viimati siis tegeleti, kui ment Striidi männilaudadest kasti peksis. It's been long time a'waitin.
Kuulukse, et selle Eventsiga olid tegelt muudsugused plaanid. Kui nii, soovitan selle eelmise arhiivi otsa keevitada. Näiteks.

7 comments:

 1. This post is now about REVOLUTION. Signs of the coming revolutsion:

  "Mitte üliõpilaste ja muuseas ka õpilaste protest ei läinud üle vindi vaid teie seal kuramuse riigikogus on sulepatjade otsas olete ammu üle vindi läinud rahvale näkkusülitamise ning mõnitamise ja alandamisega. Siiski, küll igal oinal tuleb oma mihklipäev. Jumal taevas või kurat põrgus ei jäta midagi karistamata. Olgu teil praegult vunts magus, aga küll see karistus tuleb. Küll tuleb. VASTIK HAKKAB TEID VAADATES!!!! VAS-TIK!!!"

  Postimees.ee. Asjal on ca 500 laiki all. Viis sada laiki on Eesti mõõtmetes päris palju laiki. Mida see tähendab nüüd? Kas tuleb ära? Viha võimu vastu on nähtavasti võtmas ajaloolisi proportsioone!

  Stay tuned for another episode of REVOLUTIONwatch on Postimees.ee! Postimees.ee - relvastatud ülestõus algab!

  ReplyDelete
 2. As promised, I found even more!

  "Oodake riigikogujad ! Asi alles hakkab üle vindi minema ja kui Eestlsel ükskord kaane pealt viskab siis saate raisad kõikide aastate eest ja täie rauaga. Ei ole teil enam kodu ka kus ennast turvaliselt tunda, hakkate varsti kartma rahvast ! Pange mu sõnu tähele !"

  Selleks ajaks oli esimesest 500 laikerist 200 juba ära SPLINTERINUD, vähem radikaalsesse laikerite kohorti, jättes sellele tänavale ansiplasi elusalt nülgima vaid 300 sajatustega relvastatud ning revolutsiooniliselt meelestatud bla bla the joke continues. Kuidas olukord nüüd tundub? Kas hakkab KAAS PEALT ÄRA TULEMA? Kas KAAS juba tuli PEALT ÄRA?

  Türa mul on elu aeg KAAS PEALT ÄRA OLNUD, mul ei olegi mingit kaant.

  Stay tuned!

  ReplyDelete
 3. oleks tender surrender siin, tema teaks mida teha.

  ReplyDelete
 4. kujutage ette kui meid kõiki tabaks amneesia ja me satuksime praegusesse korraldusse.
  uut fucking lehekülge.

  ReplyDelete
 5. Tavai, let's do this shit. Parimate laulusõnade pageant! Minu pakkumine:


  Que bonito ritmo para di ballar

  Que bonito ritmo para di ballar
  Ay gitana no te quiero dar mi amor

  Then I stood down this fate
  that I'd seen you once before
  We danced in the all discotheque
  I won't forget you anymore

  I was here and you were there
  when you just touched me with your smile
  After the dance, my heart will care
  to talk to you a little while

  If I close to take your hand and take the air
  We'll find the shelter in your lovely smile to hide
  We need the silence, silent space
  where is my heartbeat only for you

  Que bonito ritmo para di ballar
  Ay gitana no te quiero dar mi amor

  Que bonito ritmo para di ballar
  Ay gitana no te quiero dar mi amor

  Now I wanna know your name
  This hope had glowed in my heart
  For me it's nevermore the same
  So I'll give you all regards

  If I close to take your hand and take the air
  We'll find the shelter in your lovely smile to hide
  We need the silence, silent space
  where is my heartbeat only for you

  Que bonito ritmo para di ballar
  Ay gitana no te quiero dar mi amor ...

  Bring it on guys

  ReplyDelete
 6. Motherfucker ruined my nameFebruary 16, 2012 at 10:22 AM

  C'talo Kisco peaks olema. C'talo Kisco.

  ReplyDelete