Share on Facebook Plus One on Google+

13 Kommentaari

 1. Robert Kurvitz

  Küsimusvoor: on see seksist nõrguv suhtedraama – peamiselt gay vaatajaskonnale mõeldud, Lõunaosariikide stilistikaga – või zombi-apokalüpsis? Kas tüdruk on ennast auto tagaklaasile litsunud oodates selja tagant lähenevat suguakti? Või hakkab ta kohe oma verist suud akna vastu peksma, üritades pääseda ennast autos peitva pisipoisini?

  Vasta
 2. Anonymous

  Twin Peaksi punane kardin on maha võetud… ja see on Laura.

  “Cooper then sees himself twenty-five years older, sitting stationary in a room surrounded by red curtains that emit an otherworldly light. Across from him are a dwarf in a red business suit—”The Man from Another Place”—and Laura Palmer, whom The Man identifies as his cousin. After engaging in an apparently coded dialogue with Cooper, the Man rises from his chair and dances around the room while Laura whispers something in Cooper’s ear. The next morning, Cooper convenes with Truman and recalls the dream, telling him that it was symbolic, and that if he can decipher the symbols, he will know who killed Laura.”

  cuubalane.

  Vasta
 3. Anonymous

  Jah, see on Laura Palmer, 6igemini see tyyp sealt peegliklaasitaguste inimeste maailmast kes pidi Laura Palmerit peegelpildis m%ngima tol hetkel kui p%ris Laura siinpoolsest maailmast end peegli ette naaldab. Ent peegelpildi-Laura j%i pisut hiljaks-interdimensionaalsed faasinihked, m6istate – ja nyyd on ta pisut segaduses, kas peegeldada vastu seda j6ledat Riho Baumaniga sarnanevat teksatagis rokipeeru, agent Cooperit, v6i hoopis esindadagi punases ylikonnas, reversiivse k6neviisiga k&&bikut kes ta tegelt on.
  Aga Laura Palmeri pervoisa on oma t%% juba teinud.”I’m SO sorry,” ytleb miljoneid aastaid vana inglionu, kes kyll varakult tahtis m6ista anda et asjad ei PRUUGIKS nii minna, kuid inglite sekkumisv6ime on teadagi piiratud…

  inglionu

  Vasta
 4. Aleksander Rostov

  See on mõnus tekstuur mis aknatolmust ja filmi teralisusest kokku tuleb, makes it feel soft and velvety, tekitab tunde nagu saaksid käega seda sasida kui sametvarrukat. Aga ainult siis kui sa suudad hetkeks mitte märgata akna peegeldust mis illusiooni täielikult dispellib ja temast cold silkysmooth iPadi ekraani teeb. Niimoodi see tekstuuri fiile umbes pendeldab nende kahe otsa vahelt. Sinna juurde veel kergelt segadust tekitav mitmeplaanilisus and you have what is generally referred to in the art circles as põnev.

  Though mulle tundub, et üldine avaldamise formaat st postitus ühe suure pildiga ei ole tegelikult kõige optimaalsem. Sedasi jääb üksainus pilt tihtipeale õnnetult väetiks ja pealegi jääb ära see mida in the art circles kirjeldatakse kui “piltide vaheline ruum” (või midagi sellist) st noh, et pildid koos tektiavad veel huvitavaid ideid, miks sellised, miks nad nii koos on, miks sellises järjekorras jne

  Vasta
 5. president paulig

  see aga oleks eriti šeff. teisest küljest we’re all living in america. isegi pääskülas. vähemalt oma peas.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-posti aadressi ei näidata.