Thursday, March 29, 2012

Dom som försvann

Nii aga nyyd kuttid las ma räägin teile natukene dom som försvannist…no vaata, sellega läheb eksole nii, et alguses on 12 seki vaikust, siis hakkavad kidrad mängima onju 43.-dal sekil hakkab Joaqim nagu oma ilgelt mõnusa häälega ilgelt syngeid sõnu laulma eksole ja siis 51 esimesel sekundil lendab sulle lastekoor peale…ega sa mingi urood ei ole, et sa lastekoore vihkad? 1.21 pealt langeb jube sujuvalt eepilisse megarefrääni…piiblilisse megarefrääni…1.52 pealt hakkab teine salm…see ei ole sitt salm ja 02.40 peal sujuv kukkumine juba eelpool mainitud MEGAREFRÄÄNI ja seekord läheb pärast seda segaseks ja rajuks ära…Joaqin ja lastekoor, lastekoor ja Joaqin kes on kes ja siiis lendab eepiline lõpulend sulle niimodi sisse, et sa ilmselt istuli kukud. Vot selline laul on Kent’i - Dom Som Försvann.

...ja lugu mehest, kes proovis hakata rääkima sellest milline laul 400 slag on, see ei ole õnneliku lõpuga lugu...”

21 comments:

 1. A. Tuulik soovis oma autoripostitustega küll "maitsekat vahet" hoida, ent nagu varemgi (vt. jaanuar 2010, kus ma mingi neli postitust üksteise järgi tegin), peab maitsekus sedakorda plaanimajandusele teed andma. Enjoy!

  ReplyDelete
 2. Dom som försvann on hea, 3:04 käivitub korralikult, kuid minu jaoks peitub Kenti eepilisus pigem nendes lauludes, kus nad ei ole algusest peale eepilisust sihtinud, vaid see on laulu sõnadest, teemast, tähtsusest ise välja kasvanud. Kent saab suurte lauludega alati hästi hakkama (anything else would be inconceivable), aga bändi ja J.Bergi loomulik seisund asub siiski sellest üks pügal allpool. Kenti suurus on tunnetatud (mitte projitseeritud) suurus, rohkem süda kui kujutlus, enne nõrk kui tugev, inimest suurem muusika, aga siiski inimesest pärit.

  Võin näiteid veel tuua, aga ennekõike: Elite

  ReplyDelete
 3. NEED, KES ÄRA KADUSID. pst, arva ära, kui palju selliseid juppe mul blogi draftides on?

  ReplyDelete
 4. hm. kakskümmend midagi? näita klassile ka! on sama head?

  ReplyDelete
 5. Kes ja miks kommentaariumi ära peitis?

  ReplyDelete
 6. Lisaks maitsekale vahele ei plaaninud Arks tegelikult seda nelja aasta vanust pilves peaga "lihtsalt niisama" kirjutatud pabulat üldsegi avalikkusele eksponeerida. Mis juhtus, soe aurav hunnik, miks sa siin oled?

  ReplyDelete
 7. Luiksile meeldis, take his head. Also, oma suurte administratiivsete poweritega sa *võid* põhimõtteliselt minna ja selle maha võtta, sest see ei vasta community quality standarditele. Kuigi tegelt vastab.

  Loata avaldamine on aga väljaande iidseks traditsiooniks, minu esimene sissekanne on samuti loata avaldatud.

  ReplyDelete
 8. Või, with sufficient skill - sa võid saata ta minevikku.

  ReplyDelete
 9. Minu 15 aastaselt kirjutatud vaimene kõhuklahtisus nagu seda tituleeriti oli ka suht loata avaldatud aga mul oli õnneks ükskõik:)

  ReplyDelete
 10. Yo CK, mis teed?

  http://www.youtube.com/watch?v=OTd3jvnx_f4

  Kuidas sa linxe teed?

  ReplyDelete
 11. chris "anything but nik kershaw" kulkinMarch 31, 2012 at 1:20 AM

  (a href="lingi nimi")tekst(/a)
  sulgude asemel pane < ja > ;)

  ReplyDelete
 12. AGA MIS SA TEED?
  ma vastan liliani moeteemalistele küsimustele, it's gonna be big, me läheme viini ja krakovisse ja ceske budejowicesse sellega. paar tundi tagasi ärkasin.

  ReplyDelete
 13. joon kodus ja kuulan vapustavat 80ndate popmuusikat. praegu mängib prince. oh sa lits, nüüd tuli soolo.. oooooo..

  ReplyDelete
  Replies
  1. vastased on selle lingi igalt poolt maha võtnud. pool tundi otsisin veebist, siis ostsin kuradi itunesist. lähim asi, mis veebist saab on cindy lauperi cover, mis ka pole halb

   Delete
 14. Replies
  1. grooveharx? see on parim leid pärast seda käterätti, mis tuleb pesumasina nurga alla panna enne kui tsentrifuugima hakkab, et see oleks stabiilne ja siis pesu pestes purjetad sujuvalt! ma tõmban nüüd vist juhtme välja. kokakoola on otsas ja statoili ei jaksa minna.

   Delete