Thursday, May 24, 2012

Victory Archive! (14)

Mul on hea meel teile teatada, et projekt "Kutse tantsule" õnnestus megalt, õiglus on jalule seatud, imperialistide pullitegemisel on lõpp peal ning kord taas võib kodumaa rahus hingata. Tänusõnad kõigile, kes käe külge panid.

ZA/UM KUTSUB ÜLES! PROJEKT "KUTSE TANTSULE" See on Jörpa meistriteos. Selle nimi on "Kutse tantsule" ja see on hüpnootiline, rõõmustav ja samas veidralt halvaendeline pala 90test. Iga idioot saab aru, et see on eredalt minimaalse produktsiooniga lugu. Arranžeering on elegantne, rudisev bass ja üllatavalt helisev celesta-efekt, võluvalt kuiva ja plastikaatse basstrummi kohal. Ka laulukirjutamise seisukohalt on "Kutse tantsule" tähelepanuväärne. Üks ainus libisev akordivahetus ja mantrana korduvad sõnad, mis võtavad aina uusi tähendusi. Kui Jörpa selle praegu teeks, oleks kõik hullult nagu: "Wow, see kõlab nagu The Knife" ja "Kas Maria Minerva on Jörpaga koos midagi teinud?!" Ma ütleksin, et selle helistikuvahetuse loodav efekt meenutab The Fieldi viimase plaadi nimiloo samasugust kahe jaama vahel korduvat hüpnoosi. Ja et trummi roll on natuke The Battlesi moodi. Ühesõnaga - kõige šefimad hipsterid keeraksid iroonia maha ja naudiksid seda kogu vaimu ja kehaga. Paraku on maailm üks idiootne koht ja nagu mõned arvavad, et Scootrit saab kuulata ainult läbi rögase iroonia, on mul kahtlus, et ka "Kutse tantsule" on mingiks campiks tõlgendatud. Mis kõige õudsam - ta siiras, süütu ja saamatult erootilise tantsunumbriga video on langenud 9gagi idiootide hambusse. Fuck off värdjad, ei ole nagu Borat, Jörpa on seal videos CALM, BARREN, AND BEYOND ALL CONTROL and we need to take it back for him! Mine sinna uutuuba lehele, laigi mu kuramuse "You cockfucking americans" kommentaari, lisa ise ka midagi ja vajuta türastanud top commentsile pöial alla nagu Julius Caesar.

HENRY 2, PAW DE DEUX

    

 Check this shit out, french new wave cinema, traagiline monoloog, kass.

KÕRGEMAD KAHEKÜMNENDAD

    

 Ei oska kommenteerida, kas asi on vanuses, aga mulle meeldib viimasel ajal lisaks joogale see ka. Tundub, et 2012 ei tulegi nii kehv muusikaaasta, kui eelmise põhjal arvata oli.

TERVITUSI TEISEST ILMAST

    

 Jerome Isma-Ae er en tysk DJ, remixer og producer fra München. Han har turneret verden rundt som anerkendt trance-, house- og techno-DJ. Jerome Isma-Ae ejer desuden pladeselskabet Jee Productions. Ma arvan, et see on peamisi asju, mis MJ loomingust ajahambale vastu pidama saab.

 SIVERT HOYEM - UNDER ADMINISTRATION

   

 Näe, vaata, Madrugada laulja teeb sooloprojekti. Juba kolmanda albumi laseb välja. Ja ta ei tee seda niimoodi igavalt, nagu sooloprojekte tavaliselt tehakse, oma endise vägevuse varjuna. Küte on, saab hakkama moodsa ja vanamoodsa elemendi ühendamisega. Also, tšeki seda videot. Peegeldumist kasutatakse juba kaheksakümnendatest saati ja sellel ei olnud enamasti mingeid eriti meeldejäävaid tulemusi, nii et see lõpetati vahepeal sootuks ära. Aga siin tehakse seda jälle, ja niimoodi, et ilus on vaadata. Also, Sivertil on lahe särk seljas. High rec.

Stay tuned!

6 comments:

 1. Vaata veel zaumi. Vastu hommikut vaatasin, jörbsilt on lugu siin. ja öösel juhtus säänne häbitu lugu, et nägin unes, kuidas olime Roberti ja Janisega Jörbsi kontserdil. Vot, kuidas Jörbs suudab alateadvusse jääda. Seda ei tohi lasta mitte enam juhtuda, mul hakkab enda pärast mure muidu.

  ReplyDelete
 2. A muidu, kui keegi Jörbsi kassetti soovib, siis mul on üks siin. Janis leidis kunagi kuskilt selle. Just otsisin üles. Tore kassett on, roosa ümbris, päikseprillidega Jörbs on peal, karvane rind maitsekalt punase pluusi alt paistmas. Kassett kannab nime:"Millal märkad mind?" Muusika kvaliteedi kohta ei oska öelda, ma pole seda õnneks või kahjuks kuulanud.

  ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jumala eest, pane peale - aga arvesta, et keegi pole öelnud nagu kogu Jörpar oleks lähedaltki nii hea kui "Kutse tantsule". Võib vabalt olla, et see kuidagi joppas tal. Et tähtede seis oli soodne. Et vaim puudutas.

   Aga näiteks sellel on jumala hea meloodiline võte pärast refrääni. http://www.youtube.com/watch?v=gciDy5BVqA0&feature=relmfu

   Delete
 3. black power
  http://youtu.be/ZELXvAT_B04
  http://youtu.be/NAaacHuPgTE
  http://youtu.be/Mjd_9cpXIF8

  ReplyDelete
 4. On üsnagi tõenäoline, et panengi selle varsti peale :D Aga see antud lugu siin on küll kõva. Kuigi ma millegipärast julgen kahelda, et see kassett ka sama kõva on.

  ReplyDelete