Friday, January 18, 2013

Materjaliharjutus: KoomiksTadaa! THE END.
(Ma loodan, et sa klikkasid nad ikka suuremaks?)

Konse, kavandid ja leheskeemid valmisid aastal 2008 rohke Tom Waitsi saatel. Neli päeva tagasi leidsin ma nad kataloogi-mnemoturneelt üles ja otsustasin materjaliharjutuse korras ära lõpetada. All on nalja nimel ka tol ajal valminud kolm esimest lehekülge.


10 comments:

 1. Kuule, Rostov, sa oled nii kuradi andekas aga nii kuradi laisk. Sul on annet kümme korda rohkem kui härra Eesti Koomiksil.. Sildrel. Viimane on tore, tabab loo jutustamise flowd jne. aga tal ei ole mune. Kaua sa ikka tema koertega tüdrukuid vaatad. Sul, Rostov, on olemas munad, aga sa istud nende otsas ja vahid lakke. Üldse paljudega on see probleem, et ei teata, mis asi töö on. Mis on töö tegemine. Andest ei piisa. Tööd tuleb teha..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Rostov just tööd teebki, sellepärast talt nii vähe asju näebki. Somewhat nagu kokalt nõuab erilist pingutust, et kodus ka süüa teha, geddit?

   Delete
  2. Keegi võiks Rostovile raha anda, et ta saaks midagi muud ka teha, kui ainult Taani althangetele anonüümselt storyboarde.

   Delete
  3. ise koomikseid teed? kui ei tee, pole mingit õigust nuriseda.

   Delete
 2. nunnu koomiksimaailm, üks tuleb ja ütleb et aljex peaks eesti koomiksit frontima. ja siis tuleb teine ja ütleb et ainult kolleegil on õigust kobiseda.

  iseenesest võiks hääl rahva seast tihemini tulla ja nõudlikult produ järgi pärida.

  ReplyDelete
 3. Aga tehke kickstarter, siis saab Rostov raha ja eesti rahvas koomiksit.

  ReplyDelete
 4. Vaata parem seda http://www.jkrweb.com/comics/new/flash-lg.jpg , niimoodi oskad ka v?

  ReplyDelete