Monday, March 18, 2013

Membered (Timelapse)

Okei poisid ja tüdrukud! Keera volüümi juurde, pane video mängima ja tantsi õõnsa maalismiksteibi järgi rostovjankat. Mahe SALEM juhatab sisse, mahe Burial juhatab välja, higipärlite ja õõtsuvate juustesalkade vahelt vilksab aegajalt silmanurgast ööklubi seinale projitseeritud üleslindistus ühe õudsa maali valmimisest. Päriselus kestab töö poolteist tundi, tehnoloogia ime läbi paistab aga kunstnik omavat üleinimlikku hoogsust ja nii kestab video vaid 20 minutit. See on juutuubis sulle kodus vaatamiseks, sest maailmas ei ole ühtegi inimest, kes oleks elu sees üheski galeriis ühtegi videot viitsinud ära vaadata, ole nüüd.


"Membered" (nimeta jah pilte käbe seivimiseks välja mõeldud failinime järgi)

See it's like "Dismembered" but maybe also like "Remembered"? Think about it, man.

6 comments:

 1. Kuule, väga lahe. Kui ikka ise asjast midagi ei tea, siis jälgid põnevusega nagu laps võluritööd. Õõvastav ka, muidugi. Pilt on õõvastav ja see, et sa nii hästi joonistada oskad.

  ReplyDelete
 2. coolcoolcool
  Mõnus on vaadata kuidas inimesed oma tööd alustavad. No ja sealt edasi ka.
  Siuke värviline video võiks ka tulla.

  Muss on also muhe.

  ReplyDelete
 3. Mõnusalt ekshibissionistlik on küll üles võtta ja näidata protsessi. Suht kinky mõnu on piinelda viis minutit kuni videos mingi detail nigela ja poolikuna istub ja kunstnikule häbi teeb. Ootamatul kombel ei tee lindistamine arvutit aeglasemaks ka (vana masinat tegi), mis tähendab, et üpris tõenäoliselt on kavas veel midagi lindistada. Aaljeks - Juutuubistaar.

  ReplyDelete
 4. Tõeliselt lahe, sa teed kuidagi arvutiga neid siis??? Miks tal need soolikad kõhust väljas on ainult sellest ma ei saa aru.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Enamasti maalin arvutiga jah. Soolikad tulevad kõhust välja selleks, et brutaalset ja vägivaldset kujundit elegantse kurvi esteetikasse asetada. Vaata, nad joonistaksid nagu noodivõtit või kalligraafilist joont, meie mustrituvastusele meeldivad sellised kurvid, nad on orgaanilised ja meenutavad meile kauneid asju ja mulle tundus huvitav idee üks õhtupoolik sellist võigast asja kauniga segada.

   Delete
 5. aga see, et tal käsi pole on natuke solvav

  ReplyDelete