Friday, April 12, 2013

Astmeline suprematism

5 comments:

 1. Hullult meeldivad.Tahaks aru saada kuidas need on tehtud, kuidas said mustad täpid sinna, mismoodi valgus ja vari, udu ja tumedus, kes kõnnivad mööda treppe, kus trepid on, miks inimesed astmed tegid, mitu korrust on majal, kas maja ennast on või on ainult trepid?

  ReplyDelete
 2. Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiice

  RK

  ReplyDelete
 3. Ebanormaalselt hea on muutumas uueks normaalsuseks. Like!

  ReplyDelete
 4. I'll take what I said and raise it to:

  See on väga, väga kõva. Viimases on tõeliselt tabamatu perspektiivi ja ehitusega ruum, millel on samas täiesti veenev loogika. Keskmist on tahtmine näha sarnases topeltsäris, aga liikuva pildina. (Formaat endiselt portree - muuseas, portreeformaadis liikuv pilt on väga ilus, olen näinud, soovitan kõigile musavideorežissööridele.) Slomo ja sünge ümin ei ole ka muuseas mitte maitsetud vaid efektiivsed, nendega võiks ka heldekäeline olla selle pildi animeerimisel.

  Esimene on ka mega kõva ja kuna keegi peab säilitama kriitilisuse fassaadi, siis ma lisan veel, et seda heeliksit tagaks natuke rohkem liigendatuna, vähem sümmeetrilisena näha. Kuhugi ära lõikavana vms, kontrastiks esiplaanil olevatele sirgetele paralleelidele.

  Aitäh. Järgmine nädal võite näha, kuidas ma topin oma näpud Andres Aule veatusse luuletusse ja soovitan ebavajalikku rütmimuutust, säilitamaks kriitilisuse fassaad.

  ReplyDelete