Tuesday, May 7, 2013

BarkeepFor the scholar

28 comments:

 1. good shit, good shit

  ReplyDelete
 2. "Nagu kaevurid või äkki midagi maitea" -> see pilt sobiks viimasesse Vikerkaarde küll.

  ReplyDelete
 3. resolutsioon on veits väike.

  hint hint.

  ReplyDelete
 4. tean seda ameerika maalijat küll kolmekümnendatel tegutses ny nurgapealsed dinerid elektrivalguses jne kas see pilt on tsitaat austuseavaldus vms?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hopper poleks nii tumedaks vast läinud .)

   Delete
 5. Kuhu gigantide mudamaadlus kadus?

  ReplyDelete
  Replies
  1. ZA KUULSAD INIMESED TEINETEISE KOHTA SITASTI ÜTLEMAS UMMay 9, 2013 at 5:59 PM

   "Joel Kukemelk 2009.28.9 09:13
   Peamine põhjus foorumi 'Kristjan Lepik ja tegelikkus' kustutamiseks ei olnud mitte kümne hääle kokkusaamine kustutamise poolt, vaid /.../. Ja lisaks kippus kogu foorum 'mina-kallan-sulle-muda', 'sina-kallad-mulle-muda' foorumiks kätte ära minema. Konstruktiivset arutelu ja kriitikat investeerimismaailmas nõu andmise üle võime aga jätkata Investeerimiseetika foorumis."

   Delete
 6. eesti rahvas pole valmis kultuuri kõhu alt nägema, otsustati.

  ReplyDelete
 7. Niipalju siis läbipaistvusest. (Kuigi ma olen põhimõtteliselt za, kes iganes selle otsuse ka tegi. On igatahes mõistlik vältida seda, et ilmsüüta lapsukesed säherdust värki loevad ja nende ajukäärudesse sööbib igaveseks teadmine, et kultuuril ja mittekultuuril pole õigupoolest mingit vahet.)

  ReplyDelete
 8. "Miks kahetsed sa Byroni märkmete kaotsiminekut? Pagan nendega! Jumal tänatud, et ära kadusid ... Tunneme Byronit piisavalt. Oleme teda näinud kuulsuse aujärjel, oleme näinud suurvaimu hingepiinades, oleme näinud surnukirstus kesk Kreeka taassündi. — Häda sul teda ka poti peal näha. Matsikari loeb aplalt pihtimusi, märkmeid etc. sellepärast, et tunneb oma alatuses rõõmu ülla alanduste, võimsa nõrkuste üle. Igasugu jälkuse avastamisest satub ta joovastusse. "Ta on hale nagu meiegi, ta on jälestusväärne nagu meiegi!" Vale, närukaelad: ta on ka hale ja jälestusväärne mitte nii nagu teie — teistmoodi."
  Puškin kirjas Vjazemskile

  ReplyDelete
  Replies
  1. Võrdled Byronit Delfiga?

   Delete
  2. "That's pride fucking with you. Fuck pride. Pride only hurts. It never helps."
   Marsellus Wallace kõnes Butchile

   Delete
 9. Eino palun vabandust, AGA MIKS KUNNUSE KRIITIKA ARTIKKEL MAHA VÕETI? See pole ainult minu intriigihimu, vaid lihtsalt täielik arusaamatus. KUI KEEGI VIITSIKS, palun kirjutage mulle sellest!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ära tüütas. Aeg päris asjadele tähelepanu pöörama hakata. Teostele, mitte inimestele. Näiteks sellele samale Rostovi digimaalile, mille alla vestlus nüüd koondunud on.

   Delete
  2. Jep. Selles suhtes et Postimehel ja Delfil on oma kommentaariumid juba olemas, uut juurde vaja ei ole. Minu isiklik arvamus: oli selge, et mingi ühise tõeni ei jõuta, vaidlused taanduvad tõmbistunud relvadega inter- ja intrapersonaalseks tähenduseta vägivallaks. Dialektika viimased piinarikkad hingetõmbed liiga hapnikurikkas õhus - kurb ja südantlõhestav vaatepilt. Tees ja antitees tuhas põlemas, süntees mitte kunagi sündimas…

   Delete
  3. Kas selline põhjendus ongi, et sellepärast, et kokkulepet ei tulnud? Kui ma siin teatan, et ma pole sellega nõus, mida teised kirjutavad, siis kustutatakse see artikkel ka ära vä?

   See oligi pärisasi.

   Delete
  4. ega me tegelikult ei *pea* midagi põhjendama. ja kui see oli pärisasi, siis seda halvem pärisasjale.

   Delete
  5. Hmmm... et siis välist auditooriumi siia väga ei taheta, see on selline koht, kus küll avalikult aga ikkagi siseringilikult asju aetakse... Noh, jah, ma enam siis ei tule :/

   Delete
  6. ega siis selle peale pea kohe solvuma, kui peoperemees tahab, et külalised õhtu lõpus koju läheksid.

   Delete
  7. Ei olnud sellepärast, et keegi polnud kellegagi nõus. Oli sellepärast, et see tegelikult ei olnud nii tähtis, kui osalejatele ehk tundus. Lihtsalt vahepala. Oli tore kuni kestis, nüüd lähme edasi.

   Ei tasu seda dramaatiliselt võtta, niisamuti nagu ei ole tegelt kõige parem idee iga Kaubamaja reklaami ees klassi võidelda. :) Pole põhjust mureks, demokraatiat ei võeta veel ära.

   Vaata ka: saag läks jälle käima, meie oma siseringi CK ja kommunistid saevad üksteisel kommentaariumites päid otsast. Kaks päeva on lahe, siis aga järsku nõme. Ei lõppe üldse enam ära.

   Delete
 10. miks nii tagasihoidlikult, härra

  ReplyDelete
 11. Mumeelest on muidugi inimene ka teos.
  A üldiselt on mõistlik võtta seisukoht selle suhtes, milliste tekstimassiivide teket sa soodustad ja vastupidi.

  ReplyDelete
 12. TÜRA KURADI INTELLEKTUAALID!

  ReplyDelete
 13. Tegelt, KUI NIIMOODI VAATAMA HAKATA, siis on Barkeep jumala hea pilt, mille all siukest läbu teha. Mul on küll veits joodik Rein ja joodik Ülle olla.

  ReplyDelete
  Replies
  1. :D Väga õige märkus!
   Kommentaarid pole pildi all, vaid pildi sees

   Delete
 14. selle postituse peaks siis siia lehe üles otsa pinima. igaveseks! zaumi oma lokaal tsensuurivabade ütlemiste tarvis

  ReplyDelete
 15. esmalt tuleb ikka suguhügieen ära teha, enne kui pärilikkuse kallale minna

  ReplyDelete
  Replies
  1. kes siia neid Arnold Rüütli kommentaare koguaeg kirjutab?

   Delete