Wednesday, December 25, 2013

Osta endale jõuludeks Alienware x18


Alienware x18 on metallkastis, vilkuvate tuledega mölakas, 20 aastat vana ettekujutus user experience elektroonikast. Ta on kõik, mida ühe normaalse tänapäeva inimese arvuti ei ole. Ta lemmikfilm on "Boondock Saints". Maatriksi-triloogiast on ta lemmik "Matrix Reloaded". "Requiem for a dream" on tema arvates väga, väga hea film. Ta on "Mootorratturhiirte" Vinnie. Sa seda ilget, triipudega tagi tead, mida too Lasna kanalis geebeka all mendile kallale läinud jorss ei kandnud, sest palja ülakehaga auto kortsu tõmmata on mõnusam? X18 on see tagi, see geebekas ja see jorss.

KASIINO JA VIINAPOE VAHEL, MINGITE TŠIKKIDEGA.

X18 - planeedi kõige võimsam massitootmises sülearvuti - käivitub tulnuka pea kujulisest nupust, mis helendab. Tulnuka pea kujuline nupp helendab ükskõik mis värvi sa tahad. (Ja sa tahad, et ta helendaks punaselt.) Kõik nupud Alienware x18ne neljast eri metallist korpusel teevad niimoodi, sa juhid neid spetsiaalselt selle jaoks tehtud programmist. X18 kaalub seitse kilo. X18 on sülearvuti ainult siis, kui sa tahad endale Lambourghini kapotti sülle. Vulgaarne on ta kohta vähe öeldud. Ta on ebatöökindel, wetware. "X" ta nimes ei tähenda mitte midagi. Minu jaoks on ta see, mis Morpheuse jaoks oli Neo - HE IS THE ONE. Las ma näitan sulle, millises seljakotis ta käib.

Reval Cafes, kell kolm päeval, Tarmo Jüristoga kokku saades vinnad "Vindicatorist" (päriselt ka selle koti nimi) seitse kilo kaaluva tulnukapeaga Lambo lauale - lets just say it's a CONVERSATION PIECE. Tuled vilguvad, ventidest tuleb kuuma auru välja nagu lohe sõõrmeist, boot võtab 30 sekundit ja startup-chime'iks mängib Prodigy "Firestarter". Lets people know you're fucking Fred Durst.

I'm not a faggot, I'm Fred Durst and people need to know it.

Kui tšikiga on nuss majas, paned subwooferist Limp Bizkiti kaveri The Who "Behind Blue Eyes'ist" mängima. ("Bizkiti oma on parem, The Who oma on pask"). "No one knows what it's like to be the bad man." Kui cash on otsas, paned jälle Limp Bizkiti kaveri, seekord Verve'i "Bittersweet Symphony'st", põrkad Taisse poksima ja ütled intekas kodustele: "Mine vittu eesti meedia!" HOIATUS! Cash on otsas kohe, kui sa endale Alienware x18ne ostad, sest see maksab 4200 eurot. Vanarauas teeb see - las ma vaatan oma eurokalkulaatorilt järgi - SADA TUHAT KROONI.

NO ONE KNOWS WHAT IT'S LIKE TO BE THE SAD MAN

Nendel jõuludel võta dämm sisse, võta Bigist laenu ja osta endale vene oligarhi poja gamer laptop: kaheksateist-tollise monitoriga, kuus sentimeetrit paks lõrisev mölakas, mis kuumeneb kogu aeg üle, millel on toitega probleeme, ja mis on nii paks, et su randmed hakkavad valutama enne, kui plastiku sulamise lõhn ninna tungib - mis juhtub 20 minutit pärast Crysis 3e käivitamist, kuna sellist asja nagu "gamer laptop" ei ole tegelikult olemas. Ära ole naiivne, Kõurik. On ainult: liiga kallis alt valgustatud jurakas, mis seisab Airport Jami kiirendusvõistluse stardijoonel ja IKKA EI TÖÖTA! Nii kui aasta 2015 kukub on su X18 mitte ainult aegunud, vaid ka mulku üles sulanud. Nagu Gibsoni "Põlevas kroomis" sulas pärast Matrixisse sisse häkkimist see illegaalne riistvara, mida "vene jäälõhkujaks" kutsuti.

CONTRE LE MONDE, CONTRE LA VIE!

MacBook Pro on rikka mehe masin (iga endast lugupidav hipster kasutab juba ammu ise kokku pandud Linuxit), temast kiirgab rikka mehe komplitseeritud vaenulikkust inimkonna suhtes. Toshiba Quosimo on lihtsalt kusi. Aga Alienware X18 on lihtne - see on käepidemeta mõõk, üle jõu käiv jõudemonstratsioon. Koos te pole vaenulikud ei millegi muu, kui endi suhtes, kuigi pealtnäha teostate elu- ja maailmavaenulikku unistust. Lubja 2 üürikorteris. Teki all koos jääd lõhkumas, ainsaks soojapuhuriks X18 ise, ta vikerkaarevärviliselt helendavad nupud näppude all, ikka WASD-konfiguratsioonis. Sest sina - sa oled PC-Gamer, PC-Gamer For Life. Sa ei lähe siit kunagi ära, kümme üheotsapiletit Marrakechi lõriseb süles, kui päästikule vajutad ja framerate püsib sujuvalt kaheksakümnel. Because there is really only one way out of Estonia. I know it, you know it, Johannes Vares-Barbarus knows it.


  Crysis 3    
  Witcher 2   
  Metro: Last Light
  Bioshock: Infinite
  Pillars of Eternity                                                                                                          - Robert Kurvitz



29 comments:

 1. BigBankist saad oma laenutaotlusele vastuse juba 15 minutiga!
  Laenude taotlemine on lihtne, sest BigBank ei pea positiivse vastuse saamiseks olema Sinu kodupank.
  Kliki ja veendu, et Väikelaen A intress on teistest pankadest soodsam!

  ReplyDelete
 2. 4200€ ei ole sott eeku. Türa, mitu aastat on rahareformist? Ikka ei ole nii jäme malakas meelde jäänud, et 32 ja 64 eurides on viis sotti ja tonn eegus?
  4200 seal vahepeal peaks olema umbes 66 kiloeeku

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eino kui sa täppi keppida tahad, siis davai - X18 kaalub tegelikult rohkem nagu viis ja pool kilo ja Bizkiti kaver oli "Home Sweet Home / Bittersweet Symphony"

   https://www.youtube.com/watch?v=NN5Nh2Hergw

   Soovitan kuulata, see on meeletu, kui Durst bittersweetile üle läheb.

   Delete
 3. Novembris tõime Kenderi tagasi, detsembris Fred Dursti. Jaanuaris toome Reformierakonna, veebruaris Vennaskonna, ülestõusmispühadeks Kristuse ja aprillikuul Kalvepoja (Projekt: KALEVIPOJA TAGASITULEK!), Mais laulame Joel Steinfeldiga: Ma olen vapper tiigrikutsu, JA MA EI KARDA KEDAGI. Suvepuhkust ei tule, oma järge ootavad Gorbatšov, USA ja Atlantis.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lõpetasin just kõne Detroitiga, tagasitoomist ootavad veel Plymouth Prowler ja Isuzu Vehicross

   Delete
  2. Vahel on lihavötted aprillis, siis jääb 2 tähtsyndmust sellesse kuusse ja märtsi lynk.

   Delete
  3. Mõtlesingi, kas saab Vaino Väljase kuidagi vahele pigistada.

   Delete
 4. Somebody put me back in the fridge.

  ReplyDelete
 5. See on hea asine arvustus, kiidab ja laidab nii masina tehnilist poolt kui ka eetilis-esteetilist ja kultuurisemiootilist.

  ReplyDelete
 6. Kena mees on see Robert Kurvitz. Kui tema midagi räägib, mina kuulan ja usun.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mom, nooo! Go away, I can do this on my own mom, I don't NEED your help! You're only embarrassing me!

   Delete
  2. Ei normaalne poiss, igas olukorras mõistab kildu rebida, pole suu peale kukkunud! Mõni teine oleks möki-möki teinud ja nii olekski.

   Delete
 7. Kui Ulyssus, Cyrus ja Hruštšov oleks ka sisse lingitud, siis omandaks see artikkel omamaailma mõõtmed ja maakera hakkaks ideede gravitatsiooni jõul hoopis selle ümber tiirlema. Sihtrühm 20-35 neurosügelus edukalt rahuldatud. Well chipped.

  -j

  ReplyDelete
 8. Omal ajal sai kultuuri arendatud ikka ilma mingi tarkvara või arvutita. Sellised need arvutimängu "revüüd" siis teie Sirbis oleksidki olnud? Madal, väga madal.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Omal ajal sai arvutita pihku pekstud ka.

   Delete
 9. Pretensioonikas lugejat solvav lämin. Kurb ja inetu.

  ReplyDelete
 10. pean tunnistama, et olen selle kirjutise mõjul seksuaalselt veidi üles köetud. Hea või halb, on vaieldav maisteküsimus, aga igatahes, khm, _mõjuv_.

  Et mitte tunduda pugejana, pean niisiis seekord anonüümselt kommenterima.

  ReplyDelete
 11. Ja see lasteaed oleks peaaegu sirpi hakanud tegema..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kas Teie, proua AK? Tore jälle kohtuda! On tervis kosunud?
   Võib-olla Te ei lugenud piisavalt tähelepanelikult... või võib-olla lugesite tähelepanelikult, aga ei lugenud südamega? Kas panite tähele ka peenemaid viiteid ja allusioone? Mis Teile selle kirjutise juures meeldis? Ja mis ei meeldinud? Kas see koht ajas Teid naerma, kus autor ütleb: "I'm not a faggot, I'm Fred Durst and people need to know it." Aga see: "I know it, you know it, Johannes Vares-Barbarus knows it." Kas see ajas Teid naerma?

   Millised naljad Teid tavaliselt naerma ajavad?

   Delete
 12. Zaum - eesti kultuuripoliitika ja alienware ametlik maaletooja

  ReplyDelete
 13. selline ei liha ei kala artikkel. veidike arusaamatuks jääb, miks see kirjutatud on ja kellele.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh tagasiside eest! Järgmise artikli ette saavad olema märgitud järgmised andmed: liha või kala, kirjutamise põhjus, autori pühendus.

   Delete
 14. ei maksa siis kohe solvuda :) aga aitähh, et proovite järgmine kord paremini teha.

  ReplyDelete
 15. see oli kõige parem läptopi ülevaade mida ma lugenud olen. kõik oluline info oli olemas.

  ReplyDelete
 16. Erootiline revüü. 5+

  ReplyDelete