Keskendu, kuidas ulatud temasse, kandud edasi, kiirgad energiat läbi naha. Teadmine, et sa võid ta kehaga teha kõike mida tahad. Püsi selles vabaduses, ootuse serval. Mis sa võid saada, on alati sadu kordi suurem, kui sa saad, ja ilma tagajärgede ja ammendavuseta.

Loeb eelsuhtumine, ja kust te teod pärinevad. Et inimesed teid toetaksid, olge selline, keda nad toetaksid. Selle jaoks ei piisa lihtsalt head tegemisest, peate ka head tahtma. Saama enda ja teiste jaoks samaks inimeseks, tundma end ühtse ja tervikuna. Kõige kindlam viis mõjuda usaldusväärsena, on muutuda usaldusväärseks.

Seetõttu ärge rõhuge tulemustele, pigem vahetusele ja sümpaatiale. Et inimesed elaksid teile iseenesest kaasa. Räägiks head, austaks teid, rõõmustaksid kui teil läheb hästi. Mida kirglikumalt midagi usute, seda rohkem usutakse teid; kui te midagi vastu ei taha, siis teile antakse. Inimesed peaksid teid kogema laiendatud endana; et nad ei lubaks et teile tehakse haiget, sest siis on ka neil valus.

−−

Kui saad sõnumi ja ei tea mida vastu kirjutada, siis alati: ära vasta. Pead ise olema vähem, et ta saaks sinust luua rohkem. Kasuta tema kujutlusvõimet. Varja rohkem kui väljendad, tekita teie ruumide vahele väikese lünga, loo ähmasuse õhustik, mis tõlgendusi avardab, julgustab, esile kutsub. Jäta temasse lahkudes augu, mille ta täidab omaenda kahtluste, kiusatuste, lootustega.

Võimalda talle kõiki tundeid. Ta leiab endast ise mingi osa, mis talle ei meeldi, mida seletada ei oska, aga mis toimib ja läheb vastu võideldes ainult võimsamaks. Kogu tema fantaasiaid, paljasta talle ta nõrkused, tee endast tema vajadus. Ühildu inimese tõmbega võimatu poole. Ta laseb endast lahti, otsib, tajub su eemalolekut, pühendub selle kaugusele. Millestki ilmajäämine on kõige tugevam ja kestvam tunne.